Як у Малій Кошелівці День молоді святкували

Суботній вечір 25 червня 2016 року для жителів Малої Кошелівки був особливим. Напередодні Дня молоді за запрошенням депутата Ніжинської районної ради Віктора Радченка зі святковим концертом у село завітали працівники Ніжинського районного будинку культури, аби створити справжнє свято.

Уперше в селі лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів «Троїсті музики», «Калинонька з перцем», солісти БК дарували мешканцям села чарівні українські пісні.

У заході взяли участь заступник голови Ніжинської районної ради Наталія Березка, староста села Мала Кошелівка Сергій Мішура, депутат Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергій Охонько, депутат Ніжинської районної ради Віктор Радченко.

Віктор Миколайович у вітальному слові побажав залишатися всім молодими, енергійними і сміливими, побажав всім доброго настрою, реалізації планів і удачі!

У народі говорять: коли родить земля – розвивається село! Але ще коли є молодь у селі, то воно «дихає» по справжньому, живе своїм повноцінним життям. День молоді – це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові й романтики. А взагалі пора молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі.

З метою залучення молоді до занять спортом, пропаганди здорового способу життя серед мешканців села, Сергій Миколайович Охонько привітав земляків зі святом та подарував спортивний інвентар для облаштування волейбольного майданчика. Адже навіть переважна більшість присутніх на святі – молодь, і в Малій Кошелівці вона досить активна. У вітальному слові депутат обласної ради побажав залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку — вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани, виконувати задумане всупереч усім труднощам.

Сергій Мішура на правах господаря села вітав усіх присутніх, дякував представникам громади за наполегливу працю заради процвітання рідного краю, його розбудову, вітав всіх мешканців зі святами.

У людей, що прийшли цього дня до Будинку культури, залишилися приємні враження від свята. Отож вітаємо усіх молодих людей зі святом. А молоді це ж і ті хто душею відчуває свою молодість! Бажаємо міцного здоров`я, творчої енергії, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення усіх мрій і задумів.

За матеріалами інтернет-порталу “Нежатин”

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *