Спільна справа, що матиме продовження…

8 жовтня в одній із палат Ніжинської міської центральної лікарні ім. М. Галицького, яку було нещодавно відремонтовано завдяки фінансовій допомозі обласного депутата від ВО «Батьківщина» Сергія Охонька, відбулася презентація настінних малюнків. «Після завершення ремонту палати з’явилася ідея оживити стіни персонажами з відомих мультфільмів. Адже діткам приємніше знаходитися в палаті, де їх оточують улюблені герої та й оздоровлення буде, безперечно, проходити швидше. Коли стало питання, хто буде розмальовувати стіни і які будуть на них зображення, я звернувся зі своєї сторінки у Фейсбук до друзів із проханням допомогти мені в цьому. Першою відгукнулася Наталка Скалозуб, яка й взяла відповідальність за організацію цієї справи і впоралася з цим на «відмінно». Також я звернувся до начальника Управління освіти Ніжинської міської ради Станіслава Крапив’янського, який разом з керівником Будинку дітей та юнацтва Іриною Забродською провели конкурс серед дітей на найкращий сюжет, який би міг розміститися на стінах палати. Том, дякуючи активістам, освітянам, медикам та дітям ми разом зробили цю чудову справу, як, я впевнений, матиме продовження», — розповів Сергій Охонько.

Стіни в палаті розмальовано яскравими казковими сюжетами. До цього доклали рук ніжинські художниці, серед яких як і професіонали, так і аматори: Анастасія Щукіна, Ірина Гузь, Юлія Ревтюх, Вікторія Басанько і Марина та Наталка Скалозуб.

Наталка Скалозуб в свою чергу ділиться: «Відгукнулися на заклик в соц. мережі, аби зробити гарну справу. Долучився до проекту й Ніжинський будинок дітей та юнацтва, зокрема було проведено конкурс малюнків серед дітей, саме три малюнки — переможці було «перенесено» на стіни.»
Наталка акцентує на тому, що головне в задумі було те, аби в палаті було в першу чергу світло, цікаво та комфортно дітям. «Що було й досягнуто», — підкреслює художниця.
За словами авторів малюнків, фарба, яку використовували при розписі стін, це акрил на водяній основі, який є екологічно-чистим та нешкідливим для здоров’я. А самі малюнки — це сюжети з популярних дитячих мультфільмів. Роботи з розпису тривали сім днів.
«Благодійність — справа потрібна. Завдяки їй світ стає кращим», — наголосили художниці.

На презентації були присутні заступник голови районної ради Наталія Березка, заступник міського голови Сергій Дзюба, начальник управління освіти Ніжинської міської ради Станіслав Крапив’янський, автори розпису, медичний персонал та маленькі пацієнти дитячого відділу.
Від імені обласного депутата Сергія Охонька заступник голови районної ради Наталія Березка подякувала художницям за роботу, та передала від депутата подарунки. Заступник міського голови підкреслив — «Від імені міського ради, дякуємо дівчатам за роботу, а депутату за меценатство, яким він робить для міста вагомі, потрібні справи».

10 жовтня у Ніжинському будинку дітей та юнацтва відбулось нагородження юних авторів робіт, які було перенесено на стіни палати: 3- місце зайняла Владислава Семенець, керівник гуртка «Образотворче мистецтво» Руслана Вікторівна Коросько; 2 місце- Анастасія Чугуєва та 1-місце Юлія Бублик — керівник гуртка «Творча майстерня» Юлія Володимирівна Хоменко .
Переможців нагороджено грамотами від представників обласного депутата Сергія Охонька, та вручено цінні подарунки — набори для малювання.

Тетяна Марченко

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *