ДЕПУТАТИ НІЖИНЩИНИ ГОЛОСУЮТЬ ТАКОЖ: «ПРОТИ»

 

 

У період злиденних пенсій, принизливих заробітних плат медичних працівників, освітян, соціальних служб, в той час, коли українці знаходяться в стані прихованого голодування,народні депутати будуть отримувати 36 тис. грн. заробітної плати на місяць, а з 1 грудня – 40 тис.. За таке рішення ( підняття собі зарплати) народні обранці проголосували 20 жовтня. Заробітна плата народного депутата становитиме аж 25 «мінімалок», в той час коли той самий пенсіонер, який вже життя пропрацював, отримує лише одну. Покращення вже сьогодні? Де ж справедливість?

Якщо підприємство працює як злагоджений механізм, де кожен працівник досконало розуміє свої обов’язки та ідеально їх виконує, а прибутки невпинно ростуть – керівництво винагороджує колектив підвищенням зарплатні. Майже все як про нашу Верховну Раду, де депутати «організовано» ходять на роботу і «самовіддано» працюють у залі. То чому б не підняти собі зарплату? Абсурд, чи не так? Тим паче, що зарплатню депутатові може підвищити він сам.

 

Гроші, передбачені на підняття зарплат депутатам, слід направити на підвищення зарплат військовослужбовцям, І подбати спершу про те, щоб працювали школи у кожному куточку нашої країни, а не закривалися, щоб селяни могли отримувати належну медичну допомогу, а чорнобильці, афганці, хворі, діти-інваліди, діти-сироти, самотні мами отримували належну їм пільгу. В Африці поріг бідності 1,25 долара на день, в Україні – півтора долара. Тільки подумайте!За даними ООН, за межею бідності проживає більше 80 %українців.

Аналізуючи голосування парламенту, і тут звичайно, не про політичний популізм, чи якісь дивіденди, вибачте на слові…, а про чистий фактаж. «Батьківщина» – це фактично єдина партія, яка і в парламенті, і тут на місцях – в районних радах, голосує за простих людей. Фракція Батьківщини в парламенті голосує проти підвищення заробітної плати депутатам.   22 вересня 2016 року в  залі Ніжинської райдержадміністрації відбулося засідання шостої (позачергової) сесії Ніжинської районної ради VIІ скликання. Під час голосування за рішення, що стосувалося питання оплати праці голови, заступника голови районної ради та виконавчого апарату, депутати від ВО «Батьківщина» голосували одноголосно проти всією фракцією. В час, коли Ніжинський район страждає від нестачі коштів, коли бюджет досить обмежений, в селах закриваються ФАПи, школи та дитячі садочки, голосувати за збільшення заробітної платні чиновникам просто абсурдно. Та більшість депутатів підтримала дане рішення.

Боляче і терпко за правду! За правду продовжують стояти хлопці у Пісках і біля Маріуполя, Станиці Луганської і не за ту «правду кабінетну», яка ще й ніяк не наїсться.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *