Новорічний розгуляй під головною ялинкою Ніжина

Як рік зустрінеш – так його і проведеш, кажуть в народі. Та це не спинило кілька сотень ніжинців від ідеї зустріти початок 2017-року на площі Франка, поруч із головною ялинкою міста. Можливо, це, а, можливо, причиною стала любов до рідного міста, в якому святкувальники не проти прожити щонайменше – наступний рік.

Так чи інакше, а на головній площі  у передчутті свята зібралася немала і гамірна компанія. У повітрі (і це не алегорія) – запах шампанського. Пляшки ігристого напою, який став символом святкування Нового року – всюди: на землі, у пакетах, в руках, порожні, напівпорожні, закорковані. Разом із канонадами петард і салютів, різке «бах!» від корків шампанського не стихало протягом годин святкування. Охоронці громадського порядку, здавалося, “домовилися проявити лояльність” до одвічних традицій, і попри заборону, як розпивання алкоголю у публічних місцях, так і салютів, ніхто ні до кого претензій не мав.

Веселі компанії юрбилися, розпивали спиртне та робили селфі. І один недолік: нажаль не було передбачено сміттєвого контейнера: спустошені пляшки кидали, де заманеться…

Тому в наступному році відповідні служби мають підготуватись до цього свята більш ретельно і продумати всі недоліки, щоб святкувати біля головної новорічної ялинки було не лише весело, але культурно і чисто та й ще, бажано, в супроводі гарної української пісні.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *