Чи існує черга до ніжинських дитячих садків

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що загальна черга до дитячих садків у країні становить 79 тис. дітей. При цьому у 2016 році в Україні було створено 26,5 тис. місць у дошкільних закладах. Про це повідомляє прес-служба Кабміну. Гройсман закликав місцеві органи влади  сконцентруватися над тим, щоб у середньостроковій перспективі протягом 3 років ліквідувати черги дітей до дошкільних навчальних закладів.

Яка ж ситуація в Ніжині?

Заступник начальника управління освіти Надія Пономаренко каже, що до садочків  забирають усіх бажаючих. На 100 місць нині –  209 дітей. Але фактичне відвідування, приміром на 2016 рік, становило 52% від спискового складу.

«На 2017 навчальний рік (вересень) вже 360 заяв в ясельну групу, і це не черга, а електронна реєстрація. У нас у Ніжині 14 ДНЗ ( 1154 місця).  Нещодавно додався ще один заклад на 20 місць в ННВК №16 «Престиж». Тож разом маємо – 1174 місця. А згідно норми на одну дитину потрібно 7, 15 соти метри квадратні площі, тому у нас  в усіх закладах виходить число – 1174 . Але враховуючи запити ніжинців, щоб не створювати соціальної напруги забираємо всіх бажаючих, тому заклади й переповнені. Але є плани щодо розширення у Ніжині мережі ДНЗ”, – коментує Надія Пономаренко.
Тож, черг до ніжинських дитячих садків,  зі слів керівництва освітою, у місті немає.
Тетяна Марченко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *