Ніжин знову на п’єдесталі: «Ефект» в Києві показав себе ефектно

Естрадно-гімнастичний колектив «Ефект» отримав два перших місця на І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та молодіжної творчості “Diamond Art Festival” 28 січня 2017 року ( м. Київ). Фестиваль проводився за підтримки Міністерства культури України. Фестиваль проходив в Парку сімейного відпочинку “Дитяча планета” в м.Києві, Площа Перемоги, 3, ТЦ “Універмаг Україна”. До участі у фестивалі-конкурсі були запрошені хореографічні та циркові колективи України і їх солісти.

Метою Фестивалю було: зберігати та примножувати славні мистецькі традиції української національної культури, зробити Фестиваль місцем зустрічі дітей, викладачів хореографічного та циркового мистецтва, продюсерів, розширити та урізноманітнити репертуар. Перспективні результати Фестивалю:— згуртувати спільноту, здатну підтримати розвиток національної хореографічної і циркової культури в загальноукраїнському масштабі.
Естрадно-гімнастичний колектив «Ефект» виступав в двох вікових категоріях: Змішана вікова категорія, Композиція «Ковбої» та «Мова Єднання», номінація -Акробатика з елементами хореографії та Молодша вікова категорія 7-9 років, Композиція « Морячки» та «Лігво павуків», номінація « Хореографія з елементами гімнастики та акробатики». Обидві вікові категорії отримали 1- ші місця! Це неперевершений результат, адже фестиваль-конкурс проходив на надзвичайно високому рівні! Безмежна кількість надзвичайно талановитих діток приймали участь! Висококваліфіковані колективи України! Для нас ця перемога була не передбачувана, тому, що зустріли ми в своїх, як то кажуть, конкурентах, тільки професіоналів! Але «конкуренти» дуже голосно звучить! Насправді це була дружня та тепла конкуренція, чесна та справедлива! Ніхто ні на кого не тощо не образився, ми знайшли нових знайомих, нове спілкування та створили нові творчі плани на майбутнє! «Ефект» виспупив на сцені найкраще, дійсно, ефектно! І члени Журі достойно Нас відмітили! Вони пишалися тим, що Ніжин, має такий колектив! Професіоналізм та вищий рівень підготовки!
Так як проходив фестиваль в Парку сімейного відпочинку «Дитяча планета», діти отримали величезне задоволення від перебування в ній! Фестиваль організував безкоштовне відвідання на цілий день до самого вечора! Діти з задоволенням користувалися всіма розважальними заходами « Дитячої планети»: Стрибання на батутах, гірки, різні лазіння по цікавим лабіринтам, катання на роликах та ще безліч різноманітних ігор з Аніматорами!
Всім учасникам Фестивалю подарували квитки в «Цирк на воді» 25 лютого. Тепер всі дружно плануємо відвідати цей цирк! І, обов’язково поїдемо, адже квитки на руках!
Дуже втомлені, але надзвичайно задоволені діти з великим переживанням чекали результатів конкурсу. Процес нагородження відбувся лише в десять годин вечора. Але, з затримкою дихання, переживаючи, чекали результатів конкурсу. Нагородження! Треті, другі місця оголосили! При оголошенні перших місць всі затримали подих… І Ось! Естрадно-гімнастичний колектив «Ефект» Місто Ніжин! Перше місце, Золотий диплом! Радості не було меж!
Ніжин перший, Ніжин виборов свою перемогу, справедливо! Знову! Ніжин кращий, Ніжин продовжує дивувати та отримує захоплення всієї нашої безмежно талановитої країни України. Естрадно-гімнастичний колектив «Ефект», всі його учні, батьки та художній керівник колективу Ольга Московська безмежно раді своїми досягненнями, бо ми показуємо своє рідне місто Ніжин не просто з кращої сторони, але і доказуємо всій Україні, що наш Величний, древній Ніжин не тільки має свою неперевершену історію, але і має талановитих, люблячих своє місто дітей! Ми пишаємося, що змогли привезти зі славетної столиці таку перемогу!

Секретар міської ради Салогуб Валерій Володимирович, будучи в Києві по своїм справам знав, що Естрадно-гімнастичний колектив «Ефект» в Києві і сам особисто був присутнім на конкурсі. З задоволенням дивився виступи дітей, а вони щиро з дитячою невимушеністю, побачивши його обіймали та дуже радісно сприймали перебування Нашого вже рідного для колективу «Вусатого няня»! Ми дуже дякуємо, що Валерій Володимирович підтримав нас в такий хвилюючий момент, як Всеукраїнський Фестиваль-конкурс!
Ми гордимося своїм рідним містом! Ми дуже раді, що прославляємо його за межами міста!

Перемогу колективу«Ефект» прокоментував Валерій Салогуб: “Бути в Києві, знати, що відповідальному Всеукраїнському конкурсі бере участь наш ніжинський «Ефект» Ольги Московської, і не прийти підтримати рідний колектив?! Звичайно, я приїхав вболівати за своїх, які до того ж, якщо говорити футбольними термінами, «грали на чужому полі». Дійсно, «Ефект» єдиний, хто представляв не тільки Ніжин, а й Чернігівську область. Я бачив, які там були виступи, суперники дуже серйозні, але майстерність, впевненість та емоційність ніжинських дівчаток були яскраво помітні. І не тільки мені, я бачив, як реагували глядачі. Відчувався рівень підготовки, і я б сказав би почерк Ольги Московської. Рівень її вимогливості відомий. У той же час Ольга Миколаївна постійно була за кулісами, її підтримка для юних артистів найнеобхідніша! Шкодую, що не встиг побачити виступ «Павучків», але інші номери були пречудові! Я щиро вітаю «Ефект», Ольгу Миколаївну, батьків з перемогою на високому рівні!
Хочу відзначити, що дуже сподобалося місце проведення конкурсу. Діти не тільки виступили, а й отримали можливість розважатися на атракціонах, обстановка цьому сприяла. Тому слова вдячності організаторам. А нашому незрівнянному «Ефекту» – радості і перемог!”

За поданням керівника естрадно-гімнастичного колективу «Ефект» Ольги Московської.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *