ВО “Батьківщина” вкотре допомогла селу Яхнівка

На початку квітня, під час загальних зборів громади у селі Яхнівка фельдшер місцевого ФАПу Антоніна Миколаївна Фігура озвучила, що через куце фінансування медичний заклад недоотримує належної кількості медикаментів, болючим лишається придбання глюкометру – препарату для вимірювання рівня цукру у крові та тест стрічок. А також є необхідність мати у пункті інгалятор.

На звернення фельдшера відгукнувся депутат Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергій Охонько.

27 квітня всі необхідні препарати було ним передано до Яхнівського фельдшерсько пункту. Антоніна Миколаївна подякувала за подарунок, зазначивши, що дуже вдячна Сергію Миколайовичу, та додала: «Оскільки 6 жителів села перебувають на обліку через цукровий діабет, тож дуже потрібним і бажаним подарунком став глюкометр із комплектами тест-смужок для діагностики цієї складної хвороби. А у сезон простудних інфекцій справжнім порятунком буде інгалятор, особливо для дітей, а їх в селі 15 шкільного віку , 7 дошкільного та двоє дорослих з бронхіальною астмою».

Слід зазначити, що в силах своєї компетенції депутат вирішує питання забезпечення фельдшерсько-акушерських пунктів ліками. Минулоріч було перераховано кошти у сумі 40000 грн. на невідкладну допомогу районним ФАПам, в тому числі і Яхнівському та Світанківському.

«Пообіцяв – виконав» — саме так говорять у Яхнівці про Сергія Охонька. Стверджувати так у селян є вагомі підстави. Вже майже як півроку в центрі Яхнівки світять ліхтарі, подаровані депутатом, який був присутній на минулому сході і відгукнувся на прохання жителів. Місцеві старожили вже й не сподівалися побачити електричне світло на вулицях села, а молоде покоління взагалі ніколи і не бачило центральну вулицю освітленою. Тим часом Сергій Миколайович продовжує допомагати яхнівцям розв’язувати наболілі проблеми.

Тетяна Марченко

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *