Дітлахи з мікрорайону вулиці Незалежності відзначили своє вже традиційне свято

Дарувати дітям радість має стати гарною традицією для кожного дорослого. Адже завдяки щирим старанням дорослих малеча розуміє свою значимість і відчуває турботу, яка допомагає їм повноцінно розвиватись.

1 червня, у Ніжині, як і по всій Україні відзначали Міжнародний день захисту дітей. У рамках цього свята, вже традиційно, третій рік поспіль, завдяки всебічній  підтримці  депутата Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергія Охонька проходило  свято для дітей мікрорайону вулиці Об’їжджої, поруч із хокейно-футбольним майданчиком «Україна».

В організації заходу також взяли участь працівники НМЦСССДМ спільно зі студентами НДУ ім. М. Гоголя.  Тут лунала весела музика, звучали вітання та найкращі побажання дітям і батькам, діяли ігрові майданчики «Клуб знайомств», «Майстер шеф», «Ерудит», «Феєрверк», «Галявина мрії», «Друзі Лунтіка», «Юні художники». Усім учасникам конкурсно-розважальної програми роздали призи та солодощі.

«Сьогодні перший день літа. В такий сонячний яскравий день на всій нашій планеті Земля, у всіх державах, відзначають таке свято, як День захисту дітей. Це не тільки ваше свято, а й свято ваших батьків – тих людей, які забезпечують ваше майбутнє, які навчають вас, і які є прикладом для наслідування. Хочу побажати вам бути достойними нащадками ваших пращурів, щоб ви менше сиділи вдома в гаджетах, а берегли свої оченята, більше граючись на вулиці в спортивні ігри. Це літо ви повинні провести гарно, весело і набратися якомога більше яскравих і позитивних емоцій», – звернувся до маленьких ніжинців Сергій Охонько.

Неабияку роботу з дітьми того дня провів міський центр соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді, робота якого у першу чергу спрямована на соціальну підтримку сімей із дітьми,  не тільки у свята, а й у будні робить усе від нього залежне, щоби на обличчях наших дітей завжди сяяли усмішки.

Свято завершилось врученням найактивнішим учасникам конкурсно-розважальної програми подарункових сертифікатів на відвідування «Школи верхової їзди» від Сергія Охонька. Також діти активно взялись за розмальовування асфальту яскравими малюнками, в які втілили свою уяву.

Оксана Кравчук

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *