У Ніжині відбулась презентація трьох важливих для міста проектів

 

 

У Ніжині відбулась презентація трьох важливих для міста проектів

Сьогодні, 16 червня, у великій залі засідань Ніжинської міської ради відбулась презентація трьох проектів, реалізованих в рамках спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»:
– «Створення нового веб-порталу «Відкритий бюджет»;
– «Мобільні додатки для отримання туристичних послуг»
– «Електронна реєстрація для отримання медичних послуг «Мобільні додатки».

Гостями заходу були: Олександр Рябий – керівник міського відділу, спеціаліст з розбудови громад; Марія Гуцман – спеціалість із розвитку громад;  Леонід Сахневич – перший заступник голови Чернігівської областної державної адміністрації; Святослав Жовтенко – заступник голови правління громадської організації “Розумне місто”; Ніна Подколзіна – координатор Проекту МРГ у Чернігівській області.

 Зустріч розпочалася з вітального слова міського голови Лінника Анатолія Валерійовича, який зазначив про важливість даних проектів для Ніжина та його мешканців та відзначив безцінну роботу людей, завдяки яким реалізація всіх планів стала можливою.
Також привітали усіх присутніх перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сахневич Леонід Володимирович та Керівник міського відділу, спеціаліст з розбудови громад Олександр Рябий.
Про роль проекту МРГ для міста Ніжин говорила Координатор Проекту МРГ у Чернігівській області Ніна Подколзіна.
Перший заступник міського голови, муніципальний координатор Проекту Олійник Григорій Миколайович виступив з темою «Від підтримки розвитку ОСББ до інноваційного управління та стратегічного планування – результати плідного партнерства» 
Далі, власне кажучи, пройшла сама презентація проектів за участю:
Рожок Світлани Володимирівни – голови громадської організації «Центр розвитку громад «Перспектива»;
Волосянкіна Ігоря – голови громадської організації «Громадське телебачення Ніжина»;
Цируліна Максима Олександровича – асистента кафедри програмної інженерії ЧНТУ;
Сімкіної Олесандри Вікторівни – члена громадської організації «С.М.АРТ», спеціаліста управління культури та туризму;

Надії Ткачук та Владислава Купрієнка – розробників програмного забезпечення.

 

Детальніше з даними проектами можна ознайомитися у наступній:

Відкритий бюджет, потрапити до лікаря без черги та віртуальна екскурсія містом – стануть для ніжинців реальністю

Після презентацій Геннадій Дудченко, директор ніжинського краєзнавчого музею ім. І. Спаського, провів міні-тур вулицею Гоголя для гостей заходу, на якому було показане практичне втілення МП «Мобільні додатки для отримання туристичних послуг», зчитування QR-кодів з табличок, розташованих на вулиці Гоголя та демонстрація аудіо-гіду.

Даний захід показав, яким інноваційним буде майбутнє Ніжина. Пророблена робота значно допоможе мешканцям міста у таких буденних справах, як реєстрація до сімейного лікаря за допомогою інтернет мережі, онлайн-моніторинг роботи міської ради з бюджетом міста, та пізнання туристичної сторони нашого краю за допомогою сайту «Ніжин туристичний» і мобільних додатків, що стане в нагоді і жителям Ніжина, і його гостям.

Тетяна Хороших

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *