Львівське сміття ледь не опинилося на ніжинському полігоні

 

 

Після закриття Грибовицького сміттєзвалища вивезення львівського сміття стало загальноукраїнською проблемою. Тепер відходи зі Львова знаходять по всій Україні. Часто його везуть навіть за 800-900 кілометрів. Якщо спочатку сміття вивозили в інші міста за домовленістю з місцевою владою, то тепер везуть без дозволів. Зазначимо, що з жовтня 2016 року зафіксовано 21 факт перевезення сміття з Львівської області в інші регіони країни і по ним відкрито 11 кримінальних справ. Подібна ситуація трапилась і з Ніжином.

 

Як повідомили сайту «Нежатин» ніжинські активісти, днями львівське сміття намагались скинути на міському полігоні, що знаходиться за лісом по Прилуцькій. Правоохоронці помітили дві вантажівки зі сміттям біля в’їзду на полігон. Водії автомобілів вже почали домовлятись з місцевим підприємцем про збут відходів. Завдяки оперативним діям поліції, та активістам, які стали свідками неправомірних дій вдалось уникнути. Треба зазначити, що під час транспортування сміття Ніжином, неприємний запах ще довго стояв на центральній вулиці міста.

Нагадаємо, що 30 березня до Ніжинської міської ради від Львівської надійшов лист з проханням розглянути питання утилізації ТПВ на ніжинському полігоні. На робочій нараді їм була дана відповідь, що це не є можливим.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *