Багатодітні родини Лосинівської ОТГ відчули на собі – добро є

Дуже рідко можна зустріти багатодітну сім’ю на прогулянці. За дітьми завжди потішно спостерігати зі сторони, але не всі усвідомлюють, з якими проблемами щодня стикаються їхні батьки. Таким сім’ям, як нікому іншим потрібна допомога небайдужих людей.

Своє серце для таких багатодітних, нужденних сімей відкрив депутат Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Микола Шматок. Вже більше 4 років він співпрацює з Всеукраїнським гуманітарним фондом «Серце до серця». Засновники цього фонду поставили перед собою мету – порятунок життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, усестороннього контролю і публічного звітування.

«Зв’язався з цим фондом, аби віднайти більшу можливість допомогти дітям та їх сім’ям відчути себе потрібними. В них я попросив направити на Лосинівську об’єднану громаду гуманітарну допомогу. Так вже декілька років вивчаю потреби лікарень, дитячих закладах та просто багатодітних сімей не лише Лосинівки та ближніх населених пунктів, а й області», – розповів Микола Миколайович.

Тож, 25 липня Микола Шматок разом з депутатом обласної ради Сергієм Охоньком відвідав селище Лосинівка та село Погребець аби розвезти допомогу тим, хто її потребує, а це 5 сімей та Лосинівський дитячий садок. Цього разу на них чекали дитячі комплекти, в які входили дитячий одяг, засоби гігієни, інший інвентар та окремо смачні цукерки виготовлені у цікавій формі для дітей. Сім’я Клінчік радо зустріла благодійників. Мама Наталія разом з дітками була приємно здивована тими подарунками, що вручили депутати. Завітали меценати і до багатодітної родини Рябущець, де зростає 8 дітей, і до сім*я Постол, де цього місяця народився хлопчик, а також до родини Бондаренко, в якій мама Марина виховує 4 діток. Не оминули депутати і дитячий садочок «Сонечко». Директор закладу Ніна Ткач вже не вперше на подвір’ї садочку зустрічала Сергія Охонька та Микола Шматка. Минулого року Сергій Миколайович встановив на радість діткам дитячий майданчик та як запевняє Ніна Іванівна, вони з нетерпінням чекають на доповнення гойдалок, бо ж дітям подобається на них проводити своє дозвілля.

Окрім допомоги з фонду «Серце до Серця» Микола Шматок особисто, за власні кошти закупив на 10 000 грн. спортивного інвентарю, аби розвести його перед початком навчального року по школам Лосинівської ОТГ. Також депутат має на меті допомогти і медичним закладам громади та області інвалідними колясками та постільною білизною.

В такій ініціативі його повністю підтримує Сергій Охонько, він запевняє: «Коли добрі справи робляться від душі, то вони й служать довго на радість людям. Команда ВО “Батьківшина” вже багато років допомагає нашій громаді й завжди стоїть на сторожі їх інтересів.»

Марина Волинець

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *