Аварійні тополі, що ростуть над Остром неабияк загрожують життю ніжинців

Негода показує «слабкі» місця проектувальників, будівельників та комунальників. Такий висновок випливає зі зруйнованих сильним  вітром хибких споруд та повалених  протрухлих дерев.  Лише за останній місяць через бурю у Ніжині упало стільки дерев, скільки не падало за весь рік. Все через те,  що аварійні дерева продовжують рости на території міста і, особливо, в досить людяних місцях.

Декілька з таких високих тополь возвеличуються над річкою Остер, вздовж алеї, котра веде від нового корпусу університету ім. М. Гоголя до, так званого, «газового» мосту. Навіть неозброєним оком видно глибоко-протрухлі стовбури. Виникає враження, що дерева ось-ось впадуть, справа лише в тому, після котрої негоди.  Велику небезпеку вони створюють для людей, котрі, в навчальну пору року найчастіше використовують саме цей шлях.

Аби прокоментували цю ситуацію, ми звернулись до комунального відділу при УЖКГ та Б у Ніжині. Там нам пояснили, що в списках дерев, котрі підлягають спилюванню даних тополь немає. Якщо людей турбує стан дерев, то вони мають подати заяву з відповідним зверненням. Управління обстежить дерева і зробить висновок. Коштів в міському бюджеті на такі роботи достатньо.

Та поки справа до дій, тополі продовжують, крехтячи, хилитись над річкою Остер.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *