Кабмін зайнявся утилізацією боєприпасів

Кабінет міністрів України затвердив перелік боєприпасів, що підлягають утилізації у 2017-2021 роках. Відповідне розпорядження від 18 серпня 2017 № 547-р оприлюднено на Урядовому порталі.

Рішення прийнято з метою позбавлення Збройних сил України від непридатних для подальшого використання і зберігання боєприпасів та надлишкових боєприпасів.

Реалізація документа дозволить вивільнити технічні території військових частин від непридатних для подальшого використання і зберігання боєприпасів, буде сприяти зниженню реальної загрози виникнення техногенно-екологічних катастроф і забезпечення безпечної експлуатації озброєння і військової техніки як в мирний час, так і в особливий період.

Процедура відбору виконавців робіт і укладення з ними державних контрактів (договорів) про утилізацію боєприпасів буде здійснюватися прозоро, на конкурсних засадах.

Після виконання робіт з утилізації боєприпасів отримані елементи (складові) боєприпасів, які можна використовувати повторно в інтересах національної безпеки, оборони та економіки, будуть вилучатися на арсенали, бази і склади Збройних сил України і використовуватися для ремонту боєприпасів чи виготовлення нових боєприпасів.

Згідно з розпорядженням, контроль над утилізацією боєприпасів має здійснити Міністерство оборони.

Джерело – journalist.today

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *