Ексклюзивний автомобіль став способом навернення ніжинців на праведний шлях

 

 

7 вересня, виходячи з торгового центру «Прогрес», ніжинці бачили картину, що не могла не привернути увагу. На парковці, серед інших автомобілів  стояв відомий на всю Україну, єдиний у світі спорткар. Як журналісти ми також вирішили дочекатись власника та поговорити, але до нас він підійшов сам, тримаючи у руках брошуру. То була християнська література. «Є речі, що набагато цікавіші та важливіші за цей автомобіль», – першим заговорив з посмішкою Микола Іванович.

Чоловік нам розповів, що зробити таку машину була його мрією зі шкільних років. До того ж він мріяв літати на літаку, та оскільки це є не здійсненним бажанням, то хоч є можливість «літати» дорогами.

«Та не це головна мета. Зрозумів я, що якщо Бог дав мені такий талан творити руками, то це не для того, щоб моє ім’я славилось, а для того, щоб славилось ім’я Боже. Люди бачать цей автомобіль, цікавляться, а я їм про Бога. Для мене прикладом є апостол Павло, який проповідував в палатці, але в нинішні часи – це не є дієвим. Тож, коли проповідуєш Ісуса – всі засоби гарні», – розповідає Микола Іванович.

 

Дійсно, біля автомобіля стояв столик, на якому була розкладена християнська література. Допомагав у її розповсюджені Миколаю місіонер Олександр. Приїхав він з Житомира, і побував вже в 30 містах України. На цьому не планує зупинятись.

Що ж до спорт кару, то Микола Іванович повністю зробив своїми руками, тільки двигун взяв з BMW518 (його потужність – 120 кінських сил, а обсяг – 1,5 літра). Розміри машини вражають: 5 метрів в довжину, 2 метри в ширину, висота – 1,2 метра, вага – 1,5 тонни (проте в ходу вона дуже легка). Задня частина нагадує літак-винищувач з реактивними ковпаками. Бензину така красуня «їсть» 10 літрів на 100 км, тобто на ній можна щодня їздити по місту. Аеродинаміка машини дозволяє їй розвинути швидкість до 400 км на годину, проте для цього потрібні потужні агрегати і поставити в неї 600-700 «конячок» – тоді авто можна буде використовувати в якості гоночного боліда.

Спілкувалась Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *