Наземний перехід можна було б облаштувати домофоном або світлофором

 

 

Ніжинці не перестають скаржитись на надземний пішохідний перехід на вокзалі. Як вже було відомо раніше за повідомленням Олега Кузьменка, який вже давно займається цією справою, 21 серпня у Апеляційному суді Чернігівської області відбулося слухання по апеляційній скарзі Укрзалізниці. Укрзалізниця оскаржувала рішення Ніжинського міськрайонного суду за яким її було зобов’язано відкрити прохід до залізничних платформ та облаштувати перехідний міст ескалаторами.

«Забігаючи на перед, зразу повідомлю, що Ніжин втратив право на «людський» перехід до платформ, а право Укрзалізниці на «катування» ніжинців і гостей міста перехідним мостом продовжено», – зазначає він.

Виходить, людей знову проігнорували…

Днями до редакції нашого видання завітав чоловік на ім’я Олександр  та з розпачем розповів свою історію: «Повертався з дружиною до Ніжина поїздом «Мінськ-Одеса». Вже було за опівніч – темно та нелюдяно на вокзалі. Перейти по пішохідному переході для дружини було непосильно, зважаючи на її хворобу, ми ж саме повертались з обстеження. Довелось мені бігти на вокзал кликати когось з працівників, аби ті відкрили перехід по коліям. Але ж скільки це пройшло часу. Тоді я подумав, а що, якби людина з обмеженими можливостями опинилась одна в такій ситуації. То й  покликати когось можливості нема. З цим потрібно щось робити…»

 

Пропозицією Олександра Сергійовича було встановити омофони, за допомогою яких люди могли б викликати працівників вокзалу, аби ті відкривали для людей перехід по коліях. «З цього приводу будемо разом з дружиною збирати підписи, адже проблема суттєва. Також писатимемо звернення з підписами на ім’я партійних організацій та високо посадовців. Разом, гадаю, зможемо дійти компромісу, адже, хто стукає, тому відчиняють», – підкреслив чоловік.

Дійсно, бездіяльність «Укрзалізниці» в даному питані дратує. Адже, навіть, якщо немає можливості зробити пішохід по коліям. Можна облаштувати всі умови для його роботи за графіком: встановленя світлофорів або омофону. Вихід можна знайти завжди, головне б було бажання працювати на благо людей…

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *