Ніжинська родина прихистила трилапу кішечку

 

 

Дуже часто нам доводиться бачити на вулиці безпритульну собаку або кішку, очі якої дивляться на нас жалісно з відданістю та докором… Важко знайти район в Ніжині, де б не було жодної безпритульної тварини, і проблему цю гуманну вирішити дуже складно. На щастя, знаходяться такі добрі люди які підгодовують безпритульних тварин або забирають собі до дому.

Одні з таких – сім‘я маленької дівчинки Маші Дусь. Знайшовши на вулиці білесеньку кішечку, мама Тетяна і тато Юрій прихистили її у себе вдома, а потім ще й зробили складну та дороговартісну операцію по ампутації хворої ніжки. Тепер щаслива Ласка (так назвала її маленька Маша) має люблячу сім’ю, і, не дивлячись на ампутацію, бігає і грається на трьох лапках. Радіємо, що є такі люди, які не байдужі до біди братів наших менших. Ставлення людини до таких ситуацій і показує, яка вона насправді.

 

На своїй сторінці у Фейсбук Тетяна Рубанчук, мама маленької Маші, говорить: «Яка ж прикра несправедливість ! В Україні є серйозна проблема з безпритульними тваринами і взвязку з цим небезпечна ситуація щодо поширення сказу і в той же час якось “не модно і не престижно”брати тварин з вулиці чи з притулку. А шкода… Вони нічим не гірші від своїх породистих товаришів. А в чомусь навіть кращі: їх можна не вакцинувати, бо набагато легше переносять інфекційні хвороби, ніж породисті і вони не такі вибагливі у раціоні. Так, я згодна що не кожен з них зможе пристосуватись до життя в квартирі (залежно від віку,розмірів,звичок набутих на вулиці чи в притулку для тварин), але ж для приватного сектору це чудові охоронці і вірні своїм господарям тварини. Звісно, перш ніж брати тварину з вулиці треба добре все зважити, бо “Ми у відповіді за тих кого приручили”. В першу чергу обов’язково зробити профілактичну дегельмінтизацію(дати таблетки для протравки глистів) – 2рази з інтервалом 10-14 днів, а якщо живете у приватному секторі – ще і провакцинувати від сказу. Особисто я не шкодую що взяла свого собаку Барбоса і двох кішечок – Барсу і Ласку з вулиці. Вони дуже лагідні, не агресивні по відношенню до дитини, слухняні і люблячі тваринки. Всі ми прагнемо збудувати Європу в Україні… Там нема бродячих тварин, європейцям байдуже на породи, родословні, навіть на інвалідність тварини… Більшості наших людей це нажаль не притаманно… Але давайте разом змінюватись і змінювати світ на краще. І якщо вирішите взяти собі чотирилапого друга не бійтесь взяти його з вулиці чи притулку для тварин. Принаймні на одну бездомну тваринку стане менше і Ви зробите добру справу.»

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *