Тренер Наталії Чистякової серед кращих на Чернігівщині

 

 

Згідно Положення про визначення найкращого спортсмена та тренера місяця з олімпійських видів спорту Чернігівщини, відбулося засідання експертної комісії. 

Кращими спортсменами липня цього року за підсумками виступів на міжнародних, всеукраїнських змаганнях визнано:

серед дорослих – Коломійця Олексія (вади слуху) – срібного призера з плавання ХХІІІ-х літніх Дефлімпійських ігор (м.Самсун, Туреччина);

серед юніорів, юнаків – Чистякову Наталію – срібну призерку XIV літнього Європейського юнацького фестивалю (м. Дьор, Угорщина).

 

Кащими тренерами за липень визнано: Гунька Дмитра Анатолійовича–тренера Коломійця Олексія та Полтавцева Сергія Альбертовича – тренера Чистякової Наталії.

Кращими спортсменами серпня цього року за підсумками виступів на міжнародних, всеукраїнських змаганнях визнано:

серед дорослих – Івко Максима та Мигду Антона – бронзових призерів чемпіонату світу з літнього біатлону у змішаній естафеті (м. Чайковський, Росія);

серед юніорів, юнаків –Лесюка Тараса – бронзового призера чемпіонату світу з літнього біатлону у змішаній естафеті (м. Чайковський, Росія).

Кращими тренерами за серпень визнано: Ворчак Світлану Леонідівну та Ворчак Олександра Васильовича– тренерів Івко Максима, Мигди Антона та Лесюка Тараса.

Джерело: noc-cn.org

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *