У ніжинських безпритульних собак був шанс, але його відібрали

 

 

Вже не перший рік в Ніжині дуже гостро стоїть питання з безпритульними тваринами. Неодноразово наша редакція висвітлювала трагічні і болючі проблеми стосовно зграй собак, які не мають господарів.

Вчора, на постійному засіданні депутатської комісії з питань ЖКГ стало відомо про позитивні зрушення в цьому питанні. Депутатами було прийнято рішення: направити рекомендацію першому заступнику міського голови – Григорію Олійнику стосовно питання використання будівель колишньої військової частини ВПО для розміщення в ній притулку для безпритульних тварин. Військова частина знаходиться між селом Родгоспним і Вертіївкою.

Сьогодні, 14 вересня, ми мали пряму мову з головою комісії з житлово-комунальних питань Володимиром Башинським, в якій він зауважив: «Приміщення військової частини під селом Вертіївка наразі належать заводу «Прогрес». Після офіційного звернення до керівництво заводу нам було відмовлено  в наданні приміщення в оренду для облаштування притулку для безпритульних тварин.

 

Ми повинні враховувати санітарні норми розміщення таких об’єктів, згідно яких найближчий житловий будинок від притулку має знаходитися не ближче ніж за 300 метрів. Ведуться інтенсивні пошуки приміщення, яке не використовується і знаходиться за межами міста, але поки що ці пошуки безрезультатні.»

Наразі кошти виділені лише на стерилізацію і чіпуваня тварин, але це не вирішує питання з їх агресивністю. Вже неодноразово відбувалися напади на людей і хатніх тварин. Сподіваємось, найближчим часом міська рада вирішить це питання. Тому що неконтрольовані зграї тварин, які зараз так і пересуваються містом несуть загрозу  здоров’ю та життю жителів міста Ніжина.

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *