Йдемо назустріч людям!

Питання ремонту під’їздів до сих пір у Ніжині залишається актуальним. Економічна нестабільність в Україні торкається кожного, то ж викласти декілька сотень на ремонт внутрішніх приміщень багатоповерхового будинку є непід’ємною справою. Пенсіонери роками сплачували ЖЕКу за послуги, в перелік яких входили поточний і капітальний ремонти будинку. Ремонтувалися при цьому лише одиниці будинків, а інші по 15-30 років не оновлювались. З подібною проблемою стикнулися і жителі ніжинської багатоповерхівки за адресою Шевченка, 104, К-1.

Жителька одного з під’їздів будинку Іда нам розповіла: «15 років у нашому під’їзді не робився ремонт, тож став він занедбаний, що самому заходити було не приємно, а перед гостями соромно. Своїми коштами організувати ремонтні роботи не могли, адже з корінних жителів залишилося лише троє, та й ті жінки пенсійного віку. Інші – приїжджі або винаймають квартири, їм вкладати кошти в будинок немає сенсу. Рік тому вирішили звернутись до приймальні «Батьківщини» у Ніжині, написали заяву з підписами аби там допомогли нам в цьому питанні. І ось, у вересні до нас дійшла черга. Дуже раді були, що на нашу проблему відгукнулись небайдужі люди.» 25 вересня на відкриття відремонтованого під’їзду до мікрорайону, яким опікується завітав депутат обласної ради Сергій Охонько. Саме він продовжує впроваджувати у Ніжині програму «Твоя квартира починається з під’їзду».

В розмові з мешканцями Сергій Миколайович зазначив, що ініціатива мешканців відіграє важливу роль у вирішенні того, чи іншого питання. Хочеться підтримати всіх у змінах на краще, проте на все потрібно кошти, тож зараз процес ремонту під’їздів йде згідно черги. Зазначимо, що завдяки співпраці мешканців багатоповерхівок та ніжинської «Батьківщини» у Ніжині було відремонтовано більше двох десятків під’їздів.

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *