Фото дня: ніжинська безпритульна собака зайняла місце у заповненому людьми автобусі, викликавши посмішки

 

 

Чого тільки не побачиш в «городе Н»… 28 жовтня пасажири ніжинського автобусу №16 стали свідками кумедної картини. Разом з людьми, на зупинці «Вокзал» до маршрутного таксі зайшла собака і почала просуватись вздовж салону, а потім умостилась на задньому сидінні.

Реакція людей була доволі гуманною. Жодних нарікань, натомість – здивована посмішка. Коли автобус вже достатньо «набився» пасажирами, чоловік невдоволено звернувся до водія, мовляв: «З яких це пір бродячим собакам дозволено їздити в автобусі».

 

Водій зайшов до салону, перевірив, але не прийняв жодних дій. Так тварина їхала аж до зупинки «Синяківська», а потім спокійнесенько собі вийшла.

Така поведінка собак не є поодинокою. Наприклад собака по імені Екліпс з Сіетла кожен день самостійно добирається автобусом в улюблений парк. Завдяки цьому вона стала всесвітньо відомою і навіть має власний профіль в Facebook. Все почалося з того, що господар собаки занадто довго курив на зупинці. Екліпс не стала чекати, самостійно сіла в автобус і доїхала до парку. Також у китайському зоопарку собака стала новою мамою для чотирьох кинутих рідкісних тигренят .

 Собаку вже знають всі водії на маршруті. Пасажири теж радо зустрічають незвичайного супутника. Чотириногий пасажир поводиться абсолютно як людина. Сідає на сидінні, їде 3-4 зупинки і знає, де вийти. У собаки навіть є власний проїзний, прикріплений до нашийника.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *