Ніжинців нагородили “Лицарськими Хрестами Добровольців”

У Чернігові провели чергову церемонію нагородження добровольців неоголошеної війни на Донбасі. Народну відзнаку «Лицарський хрест добровольця» вручали тим нашим землякам, які першими не побоялися подивитись в очі страхіттям війни.

 Серед нагороджених з міста Ніжин – Юрій Галата та Микола Данильченко.

«У час буремних подій першими взяли на себе відповідальність. Це люди, які пішли до військкомату і написали заяву, щоб їх призвали. Пішли не за повісткою. Ми вже відзначили на трьох церемоніях 60 добровольців», — Оксана Тунік-Фриз, організатор заходу. Це вже була четверта церемонія. На кожній попередній, як і на цій, вшановують 20 бійців, п’ятьох із них посмертно. Найбільше про дух заходу і значимість цієї нагороди можуть сказати тільки ті, хто вже тримав нагороду в руках.

«Це народне визнання. Це визнання народу, яке важить більше, ніж якісь військові звання. Завжди було визнання народу вище. Військове звання можна купити і за сало, а в народу нагороду не купиш», — Юрій Корень, доброволець, нагороджений на минулій церемонії. Найбільш трагічною частиною заходу стало вручення Лицарських хрестів загиблим. Нагороди отримували їхні родичі, для яких пам’ять про близьких – найцінніша.

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *