У Ніжинському медичному коледжі відкрито музей

 

 

У рамках святкування 110 річниці Ніжинського медичного коледжу Чернігівської обласної ради 17.10.2017 відкрито Музей історії навчального закладу. Про це написали на сайті медичного коледжу.

Ідея та думка про створення музею виникла давно. Організувала й очолила реалізацію даної ідеї директор коледжу Дуднік Світлана Олександрівна. Протягом року разом з нею викладачі коледжу Глазкова Л.Г., Михальченко Г.М., Слюсарчук Т.Ю., Нікитенко О.В., Руденко Ю.С., Первушина І.І., Загній С.Ю., Фокіна Л.Д. працювали в державних архівах     м. Ніжина та м. Чернігова. Їх пошукова робота стала змістом науково-дослідницьких робіт про історію нашого навчального закладу, яка апробована на науково-дослідницьких конференціях і широко використовується  в підготовці до відзначення 110 річниці.

 

Ці наробки втілились і у експозиції музею. Оформили експозицію  музею заступник директора з виховної роботи Лук’яненко І.М., лаборант Левченко Я.Г. та викладачі історії Зінченко І.В., Гулак І.В.

Першими відвідувачами музею стали члени колективу навчального закладу. Розпочато ведення книги відгуків.Маємо надію, що музей історії коледжу стане ще одним структурним підрозділом навчально-виховного процесу коледжу, сприятиме вихованню студентської молоді, формуватиме патріотизм, глибоку повагу й любов до професії і не дасть порушити спадкоємність поколінь, нестиме повне функціональне навантаження, спонукатиме до подальшої науково-пошукової роботи.Наш музей – це дорога з минулого в майбутнє…

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *