На сесії Ніжинської міськради зроблений ще один крок в напрямку розвитку стратегії міста

 

25 жовтня на сесії Ніжинської міської ради був зроблений ще один крок  в напрямку розроблення стратегії розвитку міста Ніжина. На розгляд депутатів міської ради був поданий проект рішення щодо затвердження робочої групи в складі 80 чоловік по розробці стратегії розвитку міста.

В ході обговорення депутати зауважили, що налаштовані прийняти рішення, але воно вимагає обговорення на профільних депутатських комісіях задля створення відповідного положення, в якому буде розписано в яку підгрупу за напрямком входитиме кожен з членів групи і чим займатиметься. Також вони зауважили, що це рішення дуже серйозне, адже матиме ціль в 10 років.

Це на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував депутат обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергій Охонько:

«Сьогодні ми зробили наступний крок, подали проект рішення на розгляд сесії Ніжинської міської ради про затвердження робочої групи по розробці стратегії розвитку м. Ніжина.
Після обговорення депутати відправили даний проект на доопрацювання. Це дасть можливість кожній політичній силі внести своїх кандидатів до групи. Маю надію, що на наступну сесію депутати приймуть відповідне рішення.»

Тож депутати відправили даний проект на доопрацювання. Це дасть можливість кожній політичній силі внести своїх кандидатів до групи та затвердити вже на наступній сесії міської ради.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *