Ніжин у програмі розвитку плавання в Україні

 

Процес будівництва нового сучасного басейну в Ніжині не стоїть на місці. Підтвердженням цього є плідна співпраця ініціаторів проекту та виконавців. Нагадаємо, що депутатами Ніжинської міської ради одноголосно було прийнято рішення про виділення коштів з міського бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації. Земельна ділянка під будівництво також погоджена.

ЖУРНАЛІСТАМ НАШОГО ВИДАННЯ СТАЛО ВІДОМО І ПРО ТЕ, ЩО СЬОГОДНІ, 3 ЛИСТОПАДА ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СЕРГІЙ ОХОНЬКО РАЗОМ З НАЧАЛЬНИКОМ ВІДДІЛУ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ДЕНИСОМ ВОРОНОЮ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ PSPC (МІСТО ТА СУЧАСНИЙ ПЛАВАЛЬНИЙ БАСЕЙН). САМЕ ТАМ ОБГОВОРЮЄТЬСЯ ТЕ, НА СКІЛЬКИ ВАЖЛИВИМ Є ДЛЯ РОЗВИТКУ МІСТА БУДІВНИЦТВО НОВОГО СУЧАСНОГО БАСЕЙНУ.

«ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ЗДОРОВ’Я ГРОМАДИ – ЦЕ НОВА СХОДИНКА РОЗВИТКУ НІЖИНА І ЧЕРНІГІВЩИНИ ВЦІЛОМУ. ДУЖЕ ПРИЄМНО, ЩО НІЖИН РАЗОМ ІЗ ХЕРСОНОМ, ПОЛТАВОЮ, ЧЕРНІВЦЯМИ, УЖГОРОДОМ, КРАМАТОРСЬКОМ ТА КОЛОМИЄЮ Є «ПІОНЕРАМИ» В БАЖАННІ ЗБУДУВАТИ НОВІ, СУЧАСНІ БАСЕЙНИ. БАГАТО ПРЕДСТАВНИКІВ ІНШИХ МІСТ З ЗАЗДРІСТЮ ОГЛЯДАЛИ СТЕНДИ, ДЕ РОЗМІЩЕНІ МАЙБУТНІ СПОРУДИ У ВИЩЕВКАЗАНИХ МІСТАХ. ВСІ ГОЛОВИ МІСЬКИХ РАД ТА ЇХ ПРЕДСТАВНИКИ ЗАБАЖАЛИ В НАСТУПНОМУ РОЦІ ТЕЖ ПРОЕКТУВАТИ БАСЕЙНИ. ТОМУ ДУЖЕ ВЧАСНО МИ РОЗРОБИЛИ ПРОЕКТ ТА ПОДАЛИ ЙОГО НА ФІНАНСУВАННЯ НА ПЛОЩАДКУ ДФРР. АЛЕ ЦЕ МОЖЛИВЕ ТІЛЬКИ ШЛЯХОМ ОБ’ЄДНАННЯ ЗУСИЛЬ. ОДНІЄЮ З ГОЛОВНИХ ПІДТРИМОК, ЯКОЮ МИ ЗАРУЧИЛИСЯ, Є ПІДТРИМКА ГОЛОВИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОДА ВАЛЕРІЯ КУЛІЧА, ЯКИЙ ЩЕ В СЕРПНІ ПІДТРИМАВ ІНІЦІАТИВУ НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА МІСЬКОГО ГОЛОВИ АНАТОЛІЯ ЛІННИКА, Й ПООБІЦЯВ ПІДТРИМАТИ ЗІ СВОГО БОКУ ШЛЯХОМ ВИДІЛЕННЯ КОШТІВ У РОЗМІРІ 20 МЛН. ГРН. З ФОНДУ ДФРР. ВПЕВНЕНІ, ЩО Й ДЕПУТАТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДР КОДОЛА ТА ІНШІ ПРЕДСТАВНИКИ ВР ВИДІЛЯТЬ КОШТИ ЗІ СВОЇХ ФОНДІВ, ТА Й КОМАНДА ДЕПУТАТІВ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВСІЛЯКО СПРИЯТИМЕ ЦІЙ СПРАВІ. НАСТУПНИМ КРОКОМ БУДЕ ПОЇЗДКА ДО МІНІСТРА МІНРЕГІОНБУДУ”, – КОМЕНТУЄ НА СВОЇЙ СТОРІНЦІ У ФЕЙСБУК СЕРГІЙ ОХОНЬКО.

 

 

 

ПОВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КОНФЕРЕНЦІЇ БУДЕ ВИСВІТЛЕНА НАШОЮ РЕДАКЦІЄЮ ПІЗНІШЕ.

Підготувала Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *