Професор кафедри географії Ніжинського університету читала лекції в США

 

Професор кафедри географії Ніжинського університету Валентина Смаль повернулась із закордонного відрядження, в якому перебувала на запрошення кафедри географії та Центру пострадянських досліджень (Havighurst Center) Університету Маямі (Miami University), що в місті Оксфорд штату Огайо США.

Валентина Володимирівна не вперше відвідувала цей університет. Як стипендіат Програми академічних обмінів імені Фулбрайта у 2008/2009 навчальному році вона проходила в Університеті Маямі наукове стажування.

Згодом два роки поспіль організовувала перебування американських студентів, які прибули із Оксфорда до України за програмою «Навчання за кордоном» («Study abroad»). Програма перебування передбачала і відвідання НДУ імені Миколи Гоголя.

 

 

 

Нинішній візит до США був пов’язаний із читанням серії лекцій для студентів та викладачів Університету Маямі. Тематика лекцій стосувалась українсько-російських відносин, російської гібридної війни в Україні, формування української національної ідентичності, місця України у світовому геополітичному просторі.

Лекції були прочитані для студентів в рамках таких курсів як «Міжнародні відносини», «Культурна антропологія», «Глобальні сили та локальна різноманітність».

Окрім того, з ініціативи Центру пострадянських досліджень лекція на тему «Російська гібридна війна в Україні» була прочитана для всіх бажаючих, інформація про що була поширена в Університеті.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *