10 років ніжинській службі таксі «Лідер»!

 

Саме в цей день, десять років тому, перші чотири новеньких білих Ланосів виїхали на дороги нашого міста. На дверцятах красувався напис:  таксі «Лідер». А що більш за все здивувало – це вартість проїзду, яка була дешевше ніж пропонували інші таксисти. Саме тоді, практично вдвічі, зменшилась вартість проїзду по місту. Тому вже через деякий час служба стала досить популярною і нею почали користуватися багато ніжинців. Ми звернулися до засновника служби таксі «Лідер» Сергія Охонька, щоб він розповів про 10 років роботи підприємства та плани на майбутнє.

«По-перше, хотів привітати всіх тих, хто має відношення до роботи таксі «Лідер», а саме: наших клієнтів, водіїв та диспетчерів. Подякувати всім, хто користується службою, щира вдячність працівникам служби, за їхню тяжку та відповідальну працю.

Щодо 10-ти років роботи, то вони були вкрай непрості: були й злети, були й «приземлення». Адже,  хто не працює, той не помиляється.  Але протягом 10 років, служба таксі «Лідер» жодного разу не зупинила свою роботу, а це близько 43824 годин, які ми були поруч з ніжинцями.

Незважаючи на економічну нестабільність в державі, відсутність чіткого законодавства в сфері таксомоторів, наша організація з 2007 року є найбільшою в Ніжині і найстабільнішою. Ми працюємо цілодобово, без вихідних, завдяки нашим механікам, слюсарям та адміністрації, за що їм велика подяка!

 

 

 

Наше життя та умови постійно змінюються і ми повинні своєчасно реагувати на виклики часу. Тому зараз, випробуємо електромобілі з метою залучення їх до масового використання та популяризації їх у місті, шляхом створення мережі заправок та продажу електрокарів.

Також запроваджуємо програму «Отримай власний автомобіль за два роки роботи в таксі». Ця програма дає можливість водіям безкоштовно отримати у власність автомобіль. У цьому році розпочали співпрацю з водіями, які мають власний автотранспорт. Це взаємовигідна співпраця, при умові, що власники своїх авто не порушують домовленості й не дискредитують службу.

Ми продовжуємо роботу в покращенні надання послуг і вже в  найближчий час, клієнтів чекатиме декілька приємних сюрпризів. Зупинятися на досягнутому ми не збираємося, ставимо завдання до кінця 2019 року збільшити парк до 70 автомобілів.  Тож стратегічні плани поставлені, будемо тепер їх реалізовувати».

  Тож і ми побажаємо працівникам  служби таксі «Лідер» та її клієнтам успіхів та Божої Благодаті! Так тримати!

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *