Багатотонажники платитимуть, щоб проїхати ніжинськими дорогами

 

Вже неодноразово жителі Ніжина скаржилися на рух містом транспорту вага якого негативно впливає, а точніше пошкоджує, дороги вздовж всього міста. Враховуючи думку громадськості депутати розробили проект, який спрямований на врегулювання даної проблеми.

 

 

 

За ініціативою депутатської комісії з житлово-комунальних і майнових питань було подано ініціативу доручити першому заступнику міського голови Григорію Олійнику, разом з УЖКГ та Б, розробити механізм стягнення коштів за проїзд багатотонажним транспортом по території міста Ніжина.

За коментарем ми звернулися до головуючого комісією Володимира Башинського: « Рух багатотоннажного транспорту по місту Ніжину методами заборони не діє. Тому постала необхідність вирішити дану проблему економічним методом. Якщо наша пропозиція буде підтримана і дане положення буде прийнято сесією міської ради то стягнена плата з машин буде направлена до бюджету нашого міста. Зароблені, таким чином, кошти будуть використовуватися для ремонту дорожнього покриття і на розвиток інфраструктури міста. Орієнтовно, перетин всієї території міста машиною з навантаженням 40 тонн буде коштувати від 7-8 тис. гривень.”

Ще восени, на одній з депутатських комісій, начальником КП ВУКГ Владиславом Корманом зазначалося, що він має ваги для зважування  транспорту і може їх використовувати при заїзді в місто по вулиці Прилуцькій. Сподіваємося ця ініціатива буде підтримана місцевою владою.

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *