«Резонансна» ситуація навколо «НіжинТеплоМережі» змусила депутатів задуматись про розірвання договору

 

14 листопада на засіданні постійної комісії з соціально-гуманітарних питань була піднята розмова про «НіжинТеплоМережі». Ситуація з повіркою лічильників на облік гарячого водопостачання та черги по 300 людей до кас стала ніби останньої каплею терпіння, що впала. Депутати зійшлись на думці, що на сесію міськради, яка відбудеться вже завтра треба запросити представника підприємства, щоб той пояснив ситуацію, як вони могли довести споживачів до того, що обуренню вже немає меж.

 

 

 

«Черги про 100-300 людей – це вже занадто у наш час. Підприємство «НіжинТеплоМережі» нічого не робить, окрім того, що постійно покриває борги за рахунок міського бюджету, і  звичайно, піднімає тарифи для населення. В цій ситуації з повіркою лічильників, чи не можна було передбачити можливість для людей оплачувати послугу через «Приват24». Це значно скоротило б черги до кас підприємства», – зазначає Констянтин Смалій.

На комісії було зауважено і про те, що обставини навколо підприємства дозріли до того, що буде дане доручення на наступну сесію міськради готувати проект рішення щодо виплати «НіжинТеплоМережам» їх боргу в 50 млн. грн. та разом з цим  розірвання договору. Як наслідок підприємство перейде у комунальну власність міста і міська рада зможе сама корегувати тариф для населення.  І хоча бюджету Ніжина це обійдеться в чималу суму, за два три роки кошти виплатяться, і наступні покоління, скоріш за все, скажуть «спасибі».

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *