За неякісно надані послуги ніжинських перевізників штрафуватимуть?

 

Протягом осені на постійних комісіях з житлово-комунальних питань постійно обговорюється проблема з графіком руху і якістю надання послуг маршрутом №12. Перші дзвіночки про розірвання договору з цим перевізником почали лунати ще на початку осені. Вже в жовтні міському голові Анатолію Ліннику було дане офіційне доручення про підготовку документів на розірвання договору з перевізником даного маршруту. Ось і  22 листопада, традиційно, не оминули цю тему.

В ході обговорень було зауважено, що це не єдиний маршрут, який не якісно надає свої послуги. Хоча першочерговим питання було відшкодування перевезень пільгових категорій громадян, але наболілим для всього міста залишається питання дотримання графіку руху автотранспорту. Так активісткою Ніжинської народної ради Світланою Борисюк було наголошено, що розірвання договору не гарантує вирішення проблемного питання. Вона запропонувала провести діалог з перевізником, знайти способи врегулювання проблеми, адже немає гарантії, що новий перевізник виконає всі вимоги стосовно якісного надання послуг. Також Світлана Олексіївна звернула увагу, що не тільки 12-ий маршрут порушує норми перевезення пасажирів.

 

 

 

Депутатом Юрієм Ландарем було підтримане вищесказане. Він підтвердив, що особисто був свідком того, як перевізники годину очікували на вокзалі і не виїжджали на маршрут в період з 22 по 23 годину, а як відомо з 23:00 вартість проїзду збільшується. Голова комісії Володимир Башинський зазначив: «Можливо, єдиним дієвим впливом на перевізників є фінансовий фактор, а саме – штраф у вигляді невиплати пільгових відшкодувань».

На це секретар Ніжинської міської ради Валерій Салогуб зазначив: «Всі повинні дотримуватися умов договору як перевізник так і міська рада. Якщо перевізник не виконує його умови, то договір необхідно переглядати. Треба вивчати наскільки цей штраф буде дієвий для кожного конкретного перевізника, але все має регламентуватися законом. Чітко ясно одне – порушення умов договору – це крок до розірвання домовленостей і унеможливлення подальшої співпраці з новим надавачем послуг по перевезенню громадян».

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *