У Ніжині вже традиційно почали змагатись шахісти за звання кращого

Вже понад 50 років у Ніжині традиційно проводиться Відкритий особистий чемпіонат міста з класичних шахів серед дорослих та юнаків з Ніжина, Корюківки, Носівки та Дорогинки. 18 листопада відбулось його офіційне відкриття в приміщені ДЮСШШ. Організаторами турніру є міський відділ з питань фізичної культури та спорту а також Федерація шахів міста Ніжина.

Цього року у турнірі беруть участь 24 шахісти, з яких 5 кандидатів у майстри спорту, решта – першорозрядники, в тому числі і 10 школярів. Аби привітати учасників на турнір завітав депутат обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергій Охонько. У своїй промові він зазначив, що шаховий спорт у Ніжині буде розвиватись і Федерація прикладе до цього максимум зусиль в матеріальному та організаторському планах. Головне ж – це бажання любителів шахового спорту брати у цьому активну участь, демонструючи, що у Ніжині та районі займаються справжні професіонали.

Нагадаємо, що у вересні цього року відбулася значна подія для ніжинських шахістів – Федерація шахів міста Ніжина набула офіційного статусу. 26 вересня відбулось перше засідання, в якому взяли участь Голова Федерації шахів, Сергій Охонько, заступник голови Федерації – Юрій Стражник, директор ДЮСШШ і члени виконавчого комітету: Володимир Харченко – тренер -викладач ДЮСШШ, Микола Кожем’яко- інженер, начальник відділу заводу Прогрес, Олександр Кулепестін – відповідальний батько одного з перспективних учнів.

Шаховий турнір триватиме до 10 грудня. Цього дня буде визначено його переможців за категоріями. Наступний етап турніру відбудеться цього тижня, 25 листопада, о 13:00 у приміщені шахової школи при ніжинській ЗОШ №15. Всі бажаючі можуть приєднатися, ставши вболівальниками гри.

Оксана Кравчук

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *