Важлива інформація від Ніжинського водоканалу стосовно лічильників обліку

 

На підставі Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» №2119-VIII від 22.06.2017р. (далі – Закон) розрахунки за послуги водопостачання та водовідведення здійснюються на підставі приладів обліку.
Одночасно з цим роз’яснюємо, що у зв’язку з набранням чинності Законом внесено низку змін до законодавчих актів України, зокрема до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо застосування штрафних санкцій до порушників-споживачів вимог Правил користування водою без приладів обліку, порушення вимог щодо комерційного обліку питної води, а також за викрадення води шляхом її самовільного використання.
Таким чином, наголошуємо на необхідності встановлення лічильників холодної води, у разі невиконання Вами даної вимоги, порушення Вами законодавства у сфері комерційного обліку водопостачання до Вас можуть бути застосовані штрафні санкції у відповідності до вимог чинного законодавства України.
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до п. 9 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 630 у квартирі (будинку садибного типу) роботи з установлення засобів обліку води і теплової енергії проводяться спеціалізованою організацією, виконавцем, виробником чи постачальником за рахунок коштів споживача.

 

 

 

Джерело: Ніжинський водоканал

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *