Тепер у Ніжині є тренажерний зал для людей з особливими потребами та людей літнього віку

 

1 грудня, в Ніжинському Територіальному центрі соціального обслуговування відбулося урочисте  відкриття  кімнати відпочинку, тренажерного залу, кімнати для масажу, території соціальних майстерень для людей з особливими потребами та людей літнього віку.

Присутні були в піднесеному настрої, раділи передчуваючи те задоволення, що вони відчують вже сьогодні.

Почесними гостями були: Голова «Спілки Самаритян України Чернігівське об’єднання» Ірина Балакірєва, представники німецької «Спілки Самаритян України», заступники міського голови Григорій Олійник і Ігор Алєксєєнко, голова Ніжинської міської організації Товариства Червоного Хреста України Наталя Саєнко, помічник обласного депутата Тамара Стратілат, обласний депутат від ВО “Батьківщина” Сергій Охонько.

Треба зазначити, що тренажерний зал був відкритий завдяки «Спілці  Самаритян України Чернігівське об’єднання», представники якої вже давно допомагають місту Ніжину втілювати  в життя соціальні проекти.

Директор центру Інеса Шаповалова виказала велику вдячність всім меценатам та спонсорам, які доклали зусиль задля доброго діла та допомоги ближньому.

«Дозвольте мені будь-ласка від територіального центру та всіх присутніх подякувати сім’ї Балакірєвих Сергію і Ірині за їх підтримку, участь, людяне серце і духовне світло. Ми всі відчули плоди цієї благородної праці і безкорисливої любові до ближніх. Вони освітлюють життя людей, які потребують підтримки і допомоги. Їх любов – це дар. Щиро бажаємо їм та їх родинам здоров’я, щастя і добробуту», – висловилась директор.

Від міської влади виступив перший заступник міського голови Григорій Олійник: «Сьогодні ми бачимо результат співпраці міської влади і громадської організації. Ми обіцяємо і надалі підтримувати подібні ініціативи, робити все можливе для покращення життя незахищених верств населення і людей з особливими потребами. також хочу виказати від імені всієї міської влади вдячність «Спілці Самаритян України» за те, що вона спонукає нас творити подібні добрі справи.»

Обласний депутат від ВО “Батьківщина”  Сергій Охонько презентував у подарунок грушу для тренувань, що гармонійно вписалася в простір тренажерного залу: «Сьогодні ми всі відчуваємо неймовірну атмосферу добра, яку створила чудова команда територіального центру. Саме вони, на чолі з Інесою Шаповаловою зібрали всіх нас і дали нам можливість подарувати радість і здоров’я тим хто цього дуже потребує.»

Відвідувачки територіального центру, для яких був облаштований тренажерний зал із задоволенням випробували на собі нові тренажери. Також вони подякували меценатам за надану таку можливість зберегти та покращити своє здоров’я.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *