Депутати вирішили – День Ніжина святкуватимуть 6 травня

 

День міста Ніжина тепер святкуватимуть 6 травня. Таке рішення одноголосно прийняли ніжинські депутати на засіданні тридцять другої сесії. Хоча на попередньо проведеній комісії з соціально-гуманітарних питань депутати висловлювали різні думки, на сесії, в ході обговорень всі дійшли спільного бачення.

«Дату потрібно переносити. Це може бути перша субота травня, як це роблять в деяких містах. Дехто говорив про те, що День міста має святкуватись 26 березня, дата, коли 1625 року Ніжину надали Маґдебурзьке право. Та й взагалі, потрібно було б зібрати громадські слухання спитавши ніжинців, коли вони хочуть святкувати, адже є великий процент й тих, хто не хоче переносити святкування на травень», – зауважив Володимир Король.

Міський голова Анатолій Лінник також зауважив – перенесення необхідне, адже в один період святкувати День визволення Ніжина від фашистських загарбників, Фестиваль огірка та Ден міста дуже накладно та й важко, дивлячись на організаційну сторону.

Голова комісії по законності Олег Щербак зазначив, що День міста має відзначатись символічно, і 6 травня, як День Святого Георгія (Юрія), покровителя міста є тому привід.

Отже, після обговорень депутати дійшли спільної думки підтримати дату святкування Дня Ніжина 6 травня.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *