Свято для дітлахів Ніжинського центру реабілітації

Щорічно 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. З цієї нагоди журналісти “Нежатину” завітали до Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів, який знаходиться в приміщенні ДНЗ №9 «Лілея».

Сьогодні, 1 грудня, в Центрі соціальної реабілітації відбулося невеличке творче дійство на честь діток з особливими потребами. На свято були запрошені гості: завідуюча ДНЗ№ 9 Олена Борисенко з музичними керівниками закладу і вихованцями старшої групи садочку.

Завідуюча центру Тетяна Кісельова  на початку зауважила, що разом зі своїм педагогічним колективом радо піклується про діток  і робить все можливо для того, щоб вихованці центру реабілітації відчували себе  повноцінними і потрібними.

Особливі привітання висловив обласний депутат  Сергій Охонько, бажаючи творчого натхнення і здоров’я діткам, а їх наставникам наснаги і благополуччя. Він зауважив, що завжди підтримував вихованців закладу і в подальшому відгукуватиметься на потреби центру реабілітації. Аби дітлахи  відчули солодкий присмак свята Сергій Миколайович їм вручив солодкі подарунки.

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *