Бажання допомагати людям стало її життєвим кредом

 

 

(Звіт депутата Ніжинської районної ради від ВО «Батьківщина»
Світлани Лазановської за 2017 рік)

Народна мудрість говорить: “Поспішай зробити якнайбільше добра для людей”. Вміння слухати людей, розуміти їх турботи, мати сили і бажання їм допомагати – це головна біблійна та життєва істина. За таким принципом намагаюсь жити і з такою життєвою істиною я пішла у депутати Ніжинської районної ради від ВО «Батьківщина».

Коротко про себе:
Народилася 15.07.1979 року в с Прикмище Івано-Франківської області.
1985 – 1996 роки навчалася в Росохацькій ЗОШ I – III ст., яку закінчила з відзнакою.
1998 – 2005 роки працювала в Прикмищанському фельдшерському пункті молодшою медсестрою.
2005 – 2008 роки навчалася в Ніжинському медичному коледжі, який закінчила з червоним дипломом.
2008 – 2013 роки навчалася в Ніжинському Державному університеті ім. М. Гоголя та здобула освітньо-кваліфікаційний ступінь спеціаліста.
Заміжня, маю дорослу дочку, яка є студенткою Київського вишу.
З 2008 року працюю на посаді завідуючої фельдшерським пунктом, фельдшер с. Кунашівка 1-ша кваліфікаційна категорія.

У жовтні 2015 року вперше була обрана депутатом Ніжинської районної ради від ВО «Батьківщина»
Для мене бути депутатом районної ради – це водночас і почесно, і відповідально, бо мені довірились люди, повірили, обрали, чекають від мене дієвих рішень. Мій звіт – це привід для об’єктивного і конструктивного аналізу своєї депутатської діяльності та визначення подальших конкретних напрямків роботи у районній раді та у виборчому окрузі.
Зізнаюсь чесно, звітувати про депутатську діяльність не просто, адже вирішення того чи іншого питання залежить далеко не лише від моїх можливостей чи мого особистого бажання його вирішити, а від впливу інших чинників: законодавчих аспектів, якості державних і районних програм та наявності чи відсутності їх фінансових можливостей.

Підбиваючи підсумки звітного періоду, можна стверджувати, що у своїй діяльності я, як депутат, діяла у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України “Про статус депутатів місцевих рад” та Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, іншими законодавчими та нормативними актами нашої держави та Регламентом районної ради сьомого скликання.
Моя депутатська діяльність впродовж 2017 року була спрямована на захист інтересів мешканців с. Кунашівка, с. Паливода та с. Наумівське, виконання доручень кунашівчан у межах депутатських повноважень.
У звітному періоді намагалася виконувати свої депутатські повноваження добросовісно і якісно. Брала участь в усіх пленарних засіданнях сесій районної ради та засіданнях постійних комісій. Я є членом постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології.

За рік моєї діяльності було вирішено:
 Скориставшись правом депутата, у періоді, за який звітую, готувала депутатські звернення і запити: один депутатський запит, підтриманий депутатами районної ради стосувався автобусного сполучення за маршрутом «Кунашівка – Ніжин». Також подано депутатські звернення до голови Кунашівської сільської ради шодо впорядкування сміттєзвалищ навколо сіл Кунашівка, Паливода, Наумівське та впорядкування огорожі навколо кладовища в с Паливода.
 Беру активну участь у щорічному сході села, де звітую про свою професійну та депутатську діяльність перед односельчанами.
 Згідно звернень односельчан щодо впорядкування колодязя, який знаходився в аварійному стані по вулиці Горького (біля старого дитячого садочка) питання було вирішено в позитивну сторону і односельчани з радістю продовжують його використовувати.
 На свято Миколая 19 грудня дітям Кунашівського НВК «ЗНЗ – ДНЗ» 1 ст. було вручено подарунки: для дитячого садочка був придбаний розвивальний ігровий столик з Лего – конструкторами, а для школи – Лего – містечко.
 Встановлення табличок з назвами сіл Паливода та Наумівське та знак, який вказує поворот на села.
 За сприянням заступника голови районної ради Березки Наталії Олексіївни здійснена допомога в необхідному обладнанню для благоустрою с. Паливода.
 Ми, депутати від ВО «Батьківщина» категорично проти закриття навчальних закладів Ніжинського району. Наша фракція у Ніжинській районній раді, у повному складі проголосувала проти закриття Стодольської школи у цьому році, раніше відстоювали Бурківську школу.
 Всією командою ВО «Батьківщина» збирали підписи проти продажу земель сільськогосподарського призначення на території Ніжинського району!
 Навесні разом з фракцією проводили толоку біля пам’ятника Воїнам Великої Вітчизняної війни в районі ЗОШ № 13.
 Брала участь в інтерактивному з’їзді партії ВО «БАТЬКІВЩИНА» в місті Прилуки.

Проблеми моїх виборців для мене завжди особисті. Намагаюсь по можливості часто зустрічатись із жителями села та, в рамках своїх повноважень, допомагати у вирішенні побутових та соціальних проблем громади в цілому і кожного виборця зокрема.

Плани на майбутнє:
За сприяння депутата Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергія Охонька планую організувати тур вихідного дня «Школа Верхової Їзди» для дітей с Кунашівка, Паливода та Наумівське.
Продовжувати захищати інтереси виборців в межах депутатських повноважень.
Тримати на контролі питання, які не були остаточно вирішені.
Впевнено можу сказати, і сьогодні в центрі моєї роботи є і буде проста людина. Як завідуюча фельдшерським пунктом в с. Кунашівка докладатиму максимум зусиль, щоб медична допомога первинного рівня в районі надавалась якісно, вчасно та професійно.
Судити про роботу депутата – справа виборців. Я підтримую ті цінності, що поділяють люди, які довіряють мені і підтримують мене.
Вважаю, що найголовніше сьогодні – це мир і стабільність в Україні, до чого ми всі повинні прагнути, єднаючись в боротьбі за майбутнє нашої держави, щоб гасло “Слава Україні!” було не просто словами, а життєвим кредом кожного.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *