Другий пішов… або Скандал продовжується…

 

Редакція нашого видання продовжує відслідковувати скандальну ситуацію, що склалась навколо Ніжинського ремзаводу. Влітку з метою виконання заходу планів санації підприємство уклало низку договорів із приватною компанією, що зареєстрована в місті Києві. Предметом даних договорів є військова техніка Нацгвардії України, яка в липні вже була доставлена до заводу. Але, оскільки напередодні були розпродані приміщення, що придатні для проведення такого роду робіт, техніка не була відремонтована. Тож приїхавши до заводу,  представники Нацгвардії не змогли підписати акти виконаних робіт, що понесло за собою ряд наслідків. Зазначимо, раніше в.о директора Сергієм Приходьком було зазначено, що продані приміщення не потрібні заводу для виконання своїх прямих виробничих дій.

На минулому тижні, розуміючи, що покращень в роботі підприємства «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» не намічається, керівництво «Укроборонпрому» прийняло рішення про направлення на завод нової людини Олександра Гордєєва, який повинен був очолити виробничий цех. Як було вище зазначено на НРЗІ знаходиться військова техніка – танки, які декілька місяців тому привезли на підприємство для ремонту, але до цього часу так відповідні роботи й не розпочалися. Тож керівник цеху, прибувши на місце, повинен був хоча б розпочати ремонт техніки та ознайомитися з ситуацією на заводі, як-то кажуть, зсередини…

Дізнавшись про новопризначеного в.о. директора НРЗІО, Сергій Приходько вкотре на день вийшов з лікарняного та скасував призначення «Укроборонпрому», після чого знову повернувся на лікарняне.

Що відбувалося далі – важко з’ясувати. Походи та поїздки до Києва результату, як ми розуміємо, не дали, адже сьогодні, 29 листопада, о 16:00, заступник генерального директора, начальник департаменту з виробництва «Укроборонпрому» Олександр Стеценко представив колективу заводу вищезгаданого Олександра Гордєєва як нового керівника заводу.

Тож Ніжинський ремзавод отримав нового керманича. Чи вдасться йому налагодити роботу на підприємстві, тяжко сказати, адже Сергій Приходько підбирав працівників ретельно, по тільки йому відомим критеріям, хоча в більшості там залишилася лише адміністрація й керівники цехів та складів, а працівники робочих спеціальностей давно вже працюють на інших підприємствах. Хоча, при налагоджені чіткої роботи НРЗІО, більшість з них, можливо, й повернеться до рідного заводу.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *