На Ніжинщині перевізник без пояснень порушує графік – селяни обурені

 

 

Уже як тиждень, до села Перемога, що на Ніжинщині, не ходить рейсовий автобус з районного центру. Людям доводиться добиратись до населеного пункту хто, як може.

До сайту “Нежатин” з проханням про допомогу звернулися обурені селяни. Місцева жителька Алла нам розповіла, що для людей – це велика проблема, адже дітям з навчання важко дібратись додому. На роботу в Ніжин також виїхати проблематично. Благо ходить електричка, але її графік не для всіх зручний.

«Автобус за маршрутом «Ніжин-Перемога», їздив кожного дня, окрім вівторка. Тепер він вже не їздить і в четвер і в суботу, коли діти повертаються з навчання, і в неділю, коли знову мають від’їжджати. Вчора подзвонили водію, але  він ніяк не пояснив порушення графіку. Раніше був водій, Микола Петрович. Він завжди попереджав людей дзвінком, коли не міг виїхати.

 

Зараз навіть погодні умови сприятливі, що також скасовує виправдання перевізника – ні замет, ні морозів», – розповідає жінка.

Від безвідповідальності перевізника страждають жителі ще двох сіл Червоний колодязь і Велика Дорога.

Хто кинув людей напризволяще без пояснень і матиме за це відповісти, з’ясуємо з початку робочого тижня. Поки це питання не вирішиться, селянам доведеться добиратися до міста, як хто зможе.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *