«Портрет Ніжина» був презентований сьогодні його авторами

 

22 березня у малому залі виконавчого комітету 30 учасників – представників різних секторів життєдіяльності Ніжинської громади на чолі з міським головою Анатолієм Лінником і секретарем Ніжинської міської ради Валерієм Салогубом  – створювали своєрідний кольоровий портрет Ніжина, який став емоційним підґрунтям для оберегу громади міста. Реалізований проект ініціаторами та засновники проекту: відділом у справах сім’ї та молоді та художницею, громадською діячкою Юлією Петренко.

7 грудня, в  День місцевого самоврядування знову зібрались учасник проекту аби стати свідками презентації їх спільної творчості.

«Пам’ятаєте,  як в березні ми зібралися  і кожен з вас взяв до рук міні-мольберт, і думаючи про місто вимальовували картини. Сьогодні відбувається дуже знакова презентація вашої спільної роботи, яку тепер можна назвати міні-гербом міста Ніжина», – на початку звернулась до присутніх начальник управління культури Тетяна Бассак.

Продовжила вітання Юлія Петренко: «Ідеєю проекту було об’єднати любов до міста, вклавши свою енергетик і свої побажання Ніжину  в картині. Адже, коли ми малюємо, то віддаємо частину серця і душі. Ми в це полотно вклали емоційний заряд і як зараз так і в майбутньому воно радуватиме око мешканців Ніжина».

Ніжинській міський голова приєднався до сказаного, зазначивши, що ця подія дійсно є символічною для міста. «Дуже вагомим є те, що ніжинці об’єднуються і створюють неймовірні речі. Результат проекту, який сьогодні презентований може називатись міні-гербом міста адже є його творчим обличчям. Ми його повісимо в рекреації на третьому поверсі. Він надихатиме кожного з нас».

У ході презентації кожен поставив підпис на своєму малюнку, а вкінці всіх знову об’єднало спільне фото.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *