У Ніжині відбулась благодійна акція “Подаруй дитині казку”

12 січня Ліга старшокласників міста Ніжина, разом з учнями ЗОШ № 12 під керівництвом шкільного псиголога Марії Тимченко завітали до вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей аби здійснити благодійну місію «Подаруй дитині казку».  За 2 місяці було зібрано чимало м’яких іграшок, настільних ігор, книжок та теплого одягу. До акції долучився  і депутат Чернігівської обласної ради Сергій Охонько, передавши дітям солодкі подарунки.

Анджела Тимченко практичний психолог Ніжинського  будинку дітей та юнацтва координатор Ліги старшокласників ініціювала акцію та залучила навчальні заклади міста тим самим подарувавши дітям відчуття надії та казки. Малеча соціального центру була рада гостям і з радістю сприймала привітання благодійників.

13 січня добродії завітали до Центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей (директор – Ярошенко С.В.). Цього разу привітання, як і має бути на Щедрий вечір, розпочалось зі щедрівочки та подарунків – великої кількості іграшок, розвивальних ігор та книжок для дітлахів. Щоб закріпити святковий настрій, за ініціативи Прем’єр -міністра Ліги – Гузь Анастасії – , було проведено невеличкий позитивний танцювальний флеш-моб, до якого долучились всі учасники благодійного святкового заходу та вихованці реабілітаційного центру. Директор центру віддячила щедрівникам солодощами. У відповідь малюки також виконали святкову щедрівочку, розчуливши всіх присутніх. Казковим приємним завершенням благодійної місії стали солодкі новорічні подарунки від спонсора нашої акції, депутата Чернігівської обласної ради, Охонька Сергія Миколайовича.
Всі учасники акції та самі малюки залишились задоволені і з гарним настроєм. Саме тому вирішили зробити візити до даного Центру традиційними.
Велика вдячність всім небайдужим громадянам нашого міста, які долучились до благодійної акції “Подаруй дитині казку”, організованої Лігою. Разом можна творити не просто казку, а справжні дива! Давайте робити це частіше.

Тетяна Марченко

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *