Прорив міста Ніжина на всеукраїнському лідерському конгресі

 

Цими вихідними, 16-17 грудня, в місті Києві відбувся Всеукраїнський Конгрес Міських Змінотворців (CitiesChangeMakersCongress). Глобальний лідерський саміт зібрав делегації з 50-ти громад, що сформовані з представників місцевої влади, на чолі з міськими головами, їх заступниками, секретарями міських рад та керівниками агенцій місцевого розвитку, та представників бізнесу і громадськості, загальною кількістю біля 300 осіб.

Задля обміну кращими українськими практиками впровадження позитивних змін в громадах, задля пошуку взаємодії всіх зацікавлених сторін, яка б вмотивувала всі сторони докладати зусилля до розвитку своїх міст, організатори конгресу на принципах win-win залучили всі три сектори для місцевого розвитку.Дана подія показує те, що в Україні є люди, які щиро хочуть розвивати свої міста. Цей майданчик не обмежується лише певними навчальними програмами, а є й місцем створення  аналітичних центрів, пошуком  кадрів, залученням нових ідей та практик. Конгрес Змінотворців вказує й на те,  що є люди, які не просто хочуть бути мерами міст, а є тими громадськими активістами, які ладні змінювати свої міста у тій ролі, в якій вони є у своєму житті.Перший Конгрес проводився в партнерстві з Центром «ЕЙДОС», Клубом випускників Школи Мерів, Рухом «Сильні громади», ГО «Інститут Республіка», проектом «Київський Діалог», Центр громадянських ініціатив – «ЦеГрІн», ВГО «Громадянська платформа Нова Країна», ГО «Центр UA» та FIABCI-UKRAINE.

Попередньо організатори даного заходу мали домовленість  з компанією HUAWEI , не тільки у співпраці по підтримці програми «Школи мерів», а й  у тому, щоб кращим командам України, котрі захистили стратегії розвитку своїх міст давати можливість не лише навчити, а й предметно допомогти впровадити ідеї, запроваджуючи сучасні технології в містах.

Проаналізувавши стратегії міст України, HUAWEI UKRAINE на чолі з генеральним директором Чжоу Хаодз, обрала команду з Ніжина, а саме  Сергія  Охонька та Наталію Березку задля підписання меморандуму про співпрацю і взаємодію в рамках проекту «Розумний і безпечний Ніжин – 2020».

«Це чітке концентроване бачення того, що треба зробити з того, аби був прорив у місті», – так охарактеризували розроблені стратегічні напрямки роботи ніжинської команди, коли ті представляли свою стратегію. Саме завдяки успішній розробці стратегії Ніжин отримав таку можливість.

На CitiesChangeMakersCongress Секретар Ніжинської міської ради Валерій Салогуб, за дорученням депутатів міської ради, підписав меморандум про співпрацю міста Ніжина з компанією HUAWEI, що дає можливість участі місту у пілотному проекті “Розумний і безпечний Ніжин – 2020”.У подальшому лідерський саміт має намір сформувати мережу змінотворців України, які будуть об’єднані щоб розвивати кожен своє місто. Розвиток –  це результат творення. Тож створюємо ідеї, творимо своє міста!

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *