Юлія Петренко разом з донькою презентували унікальну виставку в Ніжині

Талантами своїми багата прославлена українська земля. Однією з колисок відомих майстрів, знаних творців і геніїв, є Ніжин. В нашому місті, як ніде, вирує творчо-креативне життя. Зароджуючись глибоко в потаємних коридорах душі, цей вир нестримної творчої енергії породжує грандіозні витвори мистецтва. Одна з таких плеканих доньок нашої землі є знана далеко за межами Ніжина мисткиня, викладач Ніжинської школи мистецтв  та просто красуня Юлія Петренко.

5 лютого в стінах художнього відділу Ніжинського краєзнавчого музею відбулася презентація виставки картин Юлії Петренко. Теплі сюжети давнього українського життя дивилися на нас з десятка полотен. Тут і загадковий профіль Миколи Гоголя, і мудрий, стривожений погляд Тараса Шевченка, силует жінки, в лоні якої зароджується сама любов – нове життя. Роботи Юлії виконані з солоного тіста та сентитичної маси.

Поздоровити художницю прийшли дуже багато друзів і колег. Зокрема, директор Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені М. Заньковецької Володимир Дорохін, наголосив, що дуже радий знайомству з Юлією. Колись вона починала свій творчий шлях ученицею, а зараз стала знаною і талановитою викладачкою. Всі були у захваті від робіт, говорили багато теплих слів, бажали натхнення у творчості, дарували подарунки.

Серед квітів, цукерок і теплих слів були і незвичні подарунки: дві талановиті людини заспівали надзвичайно чарівні українські пісні. Пісню “Родина” виконав Сергій Юскевич, пісню “Мамина сорочка” заспівала Світлана Подкользіна.

Поряд з Юлією була  її маленька чотирирічна донечка Поліна, яка сьогодні відкрила свою персональну виставку малюнків. За словами Юлії Петренко, вони з Поліною дуже схожі своїми першими сходами в мистецькому житті, обидві починали малювати на шпалерах. Всі присутні були у захваті від креативу юної Поліни, виражали впевненість в успішності юної художниці у творчому майбутньому.  Крім цього,  маленька музиканта, тезка юної художниці Поліна Прокопенко, зіграла на бандурі ліричний твір.

Виставка робіт Юлії Петренко і Поліни Кірсанової діятиме до 4 березня у приміщенні художнього відділу (вулиця Батюка, 6, тел. для довідок: 2-36-96

Підготувала Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *