Учні Ніжинської школи мистецтв здобувають перемоги на міжнародному рівні!

 

 

Призерами міжнародного конкурсу у Білорусії «Дружать діти на планеті» стали: Пучек Валентин – 1-ше місце, Остапець Марина – 2-ге місце і Редька Богдана – 3-тє місце. Всі діти – учні викладача Борисової К. В.

Організатори конкурсу – Міністерство освіти Республіки Білорусь, заклад освіти «Національний центр художньої творчості дітей та молоді» Білорусії. Юні художники з різних куточків світу розповіли про своїх близьких та друзів, захоплення, мрії, познайомили з різними країнами, їх історією, культурою, природою, людьми.

 

15 лютого відкривається виставка у м. Мінськ на якій будуть роботи учнів школи мистецтв. Всі діти переможці підготували відеозвернення, що покажуть на відкритті виставки!

Серед семи тисяч робіт відзначили 71-го переможця і призера з 22 країн світу: Арменії, Молдови, Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Грузії, Німеччини, Ірану, Казахстану, Киргизстану, Латвії, Оману, Польші, Росії, Сербії, Сирії, Таджикістану, Туркменістану, Узбекістану, України, Чехії, Еквадора.

На Україну відправлять 6 дипломів переможців серед яких, три у школу мистецтв при КВНЗ «Ніжинський коледж культури і мистецтв».

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *