“Автобусний скандал” у Ніжині: громада лютує – перевізник ігнорує

 

 

Більше 50 обурених громадян Ніжина, котрі проживають у мікрорайоні Мигалівки та Кручі зібрались в міськраді, аби висловити свої нарікання на перевізника маршрутів №11, №12, №13 ТОВ «ГраАль». От тільки на комісію з житлово-комунальних питань перевізник не з’явився, не пояснивши причин. Зазначимо, що дана проблема почала обговорюватись на депутатських комісіях з вересня 2017 року. За цей час перевізнику давався шанс налагодити ситуацію з дотриманням графіку і якості перевезень. Та перевізник, ігноруючи всі зауваження, продовжував працювати за своїми правилами і стандартами.

Начальник транспортного відділу Віктор Карпенко зауважив, що проект рішення щодо розірвання договору з перевізником маршрутів вже опублікований на сайті міської ради і 15 березня виконком прийме відповідне рішення. Вже після розірвання договору, перевезеннями займатимуться компанії «Обнімбус» та «Пассервіс» до того часу, поки не буде проведений новий конкурс на маршрут. Дані перевізники по маршруту пустять автобуси марки «Рута», вони є менш місткі за автобуси фірми «ПАЗ», але їх пускатимуть з меншим інтервалом, тобто – частіше. Всього буде залучено 9 автобусів.

 

Громада наголошувала, що чекати півроку вони не можуть, адже 6 місяців це питання обговорювалось і по ньому вже давно можна було прийняти рішення – розірвати договір з перевізником «ГраАль». Наразі жителі віддалених куточків міста, котрі користуються послугами даного маршруту, постійно запізнюються на роботу, до навчальних закладів та й взагалі якість перевезень жахлива.

Заступник міського голови Григорій Олійник зауважив, що, дійсно вирішення проблеми затягнулось в часі, але того вимагала процедура, аби уникнути судових позовів від перевізника.

15 лютого, на засідання виконкому буде винесене пропозиція щодо дострокового розірвання договору з перевізником «ГраАль».

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *