Чи гарантують виділені мільйони на сміттєвози чистоту в Ніжині?

Сьогодні, 14 лютого на засіданні бюджетної комісії було розглянуто питання стосовно покупки нових сміттєвозів.

Читати по темі: Презентація нових сміттєвозів у Ніжині: чи купить міська рада, чи схвалить громада?

Зі слів заступника начальника КП «ВУКГ» Юрія Хоменка, старі машини вже відслужили своє, і не пристосовані для збирання сміття з євроконтейнерів, тож потребують заміни. Було зазначено, що придбання нових машин оптом і причіпного пилососа для прибирання тротуару гарантує знижку, а це вигідно для міського бюджету. На потреби КП «ВУКГ» з міського бюджету вже було виділено 6 млн 800 тис гривень, але цих коштів недостатньо. Тому Юрій Хоменко заявив про необхідність виділення з резервного фонду міста ще 2,5 млн. грн. На що депутат Дмитро Тимошик  заявив: «Якщо зараз ми візьмемо кошти з резерву, то місто залишиться в «ямі», а цього не можна допустити. Є багато інфраструктурних проектів, котрі потребують фінансового забезпечення, такі як дороги і водовідведення по Незалежності».

Костянтин Смалій також наголосив: «На потреби КП «ВУКГ» постійно виділяються мільйони, а коли настає зима дороги не чистяться, не посипаються, травматологія переповнена, а люди пересуваються по місту, як налякані равлики».

Загалом обговорення було гарячим і жвавим. Тон бесіди постійно був підвищеним, депутати вимагали фінансової звітності для обґрунтування потреб в придбанні нових машин.

В кінці більшість депутатів бюджетної комісії все ж таки підтримали винесення на розгляд найближчої сесії питання придбання трьох сміттєвозів і причіпного пилососа.

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *