На Чернігівщині скоєно напад на депутата облради через відстоювання ним інтересів селян

У селі Плиски, що на Чернігівщині, невідомі особи скоїли напад на депутата обласної ради від «Батьківщини» Дмитра Іванова.

Про повідомляє прес-служба Чернігівської обласної парторганізації.

Інцидент стався під час зборів спілки пайщиків після того, як Дмитро Іванов ініціював збільшення орендної ставки за паї, щоб місцеві жителі отримували справедливі гроші від агрофірми «Плиски-Агро» за використання землі.

«Ця агрофірма наживалася на людях багато років і хочуть наживатися й надалі. Звичайно, агрофірми повинні працювати, але вони мають бути чесними з людьми, платити їм справедливі гроші. Те, що відбувається на Борзнянщині, виходить за межі допустимого. Але ми обов’язково доб’ємося справедливості», – наголосив Дмитро Іванов.

Зрештою під час засідання власники паїв проголосували за збільшення орендної ставки. Таке рішення не влаштувало представників агрофірми, які буквально витягли Дмитра Іванова у фойє, де, за словами очевидців, декілька разів вдарили його по голові.

Наразі депутат обласної ради від «Батьківщини» перебуває у лікарні на обстеженні.

Дмитро Іванов звернувся до правоохоронних органів щодо нападу та можливих його організаторів – керівників «Плиски-Агро» Валентина Бідного та Валерія Новицького.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *