Ігноруючи правила дорожнього руху, ніжинці ризикують життям

Наприкінці 2017-го року майже всі зупинки в місті Ніжині замінили на нові. Точніше на новий каркас без даху і бокових стінок. Минає вже третій місяць зими, а скляні стінки так і не з’являються.  Та як повідомляють виконавці робіт, застеклити зупинки буде можливим при наявності стабільної плюсової температури.

Та проблема навіть не в цьому. На вулиці Об’їжджа було змінено розміщення зупинки: тепер вона стоїть паралельно до меморіалу воїнів-афганців Ніжинщини.

Що ж вчиняють ніжинці? Ризикуючи своїм життям, без остраху, вони переходять дорогу, долаючи близько 20 метрів. Зазначимо, що поряд знаходяться пішохідні переходи, які розділяє центральна алея міста. Але навіть і при їх наявності – це дуже небезпечний відрізок дороги: в рік там трапляється більше трьох ДТП.

Журналісти «Нежатин» вирішили прослідкувати поведінку громадян. І дійсно, як тільки зупиняється автобус, ніжинці виходять з нього, і відразу ж переходять дорогу. Роблять це і школярі, і люди похилого віку. Дану ситуацію треба негайно виправляти!

За коментарем ми звернулись до начальника транспортного відділу Віктора Карпенко. Він пояснив, що план вже є – це проект «Реконструкція транспортної розв’язки». На вказаному перехресті вулиці Шевченка з вулицею Об’їжджа передбачається влаштування кругової транспортної розв’язки в одному рівні. Звичайно облаштований буде і пішохідний перехід, що забезпечуватиме безпеку руху.

Втілення проекту почнеться з настанням стабільної плюсової температури, а отже навесні або на початку літа.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *