У Ніжині хочуть ввести ще одну пільгову категорію

 

 

На засіданні громадської ради, яке відбулося 21 лютого заступником міського голови Ігорем Алєксєєнком була висунута пропозиція, щодо введення в Ніжині ще однієї пільгової категорії – соціальні працівники. Відтак вони зможуть користуватись громадським транспортом маючи 50% пільгу на проїзд.

«Наш Ніжин має особливий  статус – місто, де переважають пенсіонери і діти. Хочу донести до відома, що в місті проживає близько 9 000 інвалідів, з них 300 калясочників і 21 000 пенсіонерів. Цими людьми опікуються такі соціальні служби як територіальний центр, Управління праці та соціального захисту населення, служба у справах дітей та Ніжинський міський центр соціальних служб.

 

Працює в терцентрі  близько 60 людей, які надають допомогу людям, котрі не мають змоги самі за собою доглядати. Ці працівники пересуваються по місту громадським транспортом і все це за свій рахунок. Їхня заробітна плата не досягає й трьох тисяч, тому витрати на проїзд для них дуже суттєві. Близько 100 заяв розглядається щомісяця і ці сім’ї мають навідувати соцпрацівники не один раз.  Терцентр надає за рік – 50 000 послуг. Тому це прохання є дійсно важливим, аби полегшити життя тим, хто полегшує його незахищеним верствам населення», – зауважив Ігор Алєксєєнко.

Громадською радою було підтримано введення пільгової категорії соціальних працівників, яких у Ніжині 80 чоловіків. Окрім того була пропозиція до цієї категорії додати й патронажних сестер.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *