Ніжинські МНСівці відзначили 19 років існування Спеціального авіаційного загону

 

 

22 лютого відзначалась важлива дата – створення у Ніжині Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України. Існує загін вже 19 років, і в наступному році відзначить ювілей.  

 

Перед початком свята весь авіаційний загін був вишикуваний на плацу. Вольові та серйозні обличчя з пронизливим поглядом – це всі ті, хто бере безпосередню участь у допомозі людям, які опинилися в полоні стихії або надзвичайних подій.
Гасити полум’я з неба, організовувати пошукові заходи та багато чого іншого – це подвиг для звичайних громадян і буденність для них! Згуртований і дружній колектив відгукується не лише на заклик «SOS» в межах України, але й закордоном їх вже добре знають.
Святкування розпочалося з урочистого внесення державного прапора України. Лунав гімн, жовто-синій стяг наче дихав у коливанні вітру, золотих променях сонця на фоні небесної блакиті – це був добрий знак для всіх, хто брав участь у святкуванні.

На святі були присутні почесні гості: міський голова Анатолій Лінник, народний депутат України Олександр Кодола, заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко, начальник управління ДСНС України в Чернігівській області, полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий, начальник Чернігівської митниці державної фіскальної служби Олександр Шалак, помічник народного депутата України Тамара Стратілат.
Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв рятувальників, що загинули в боротьбі за незалежність України та героїв Небесної сотні.
Олександр Кодола зазначив, що 19-ть років тому розпочався розвиток спеціального авіаційного загону. За ці роки Ніжинський авіаційний загін перетворився на потужний підрозділ у боротьбі з надзвичайними ситуаціями, яким можуть пишатися не лише в Чернігівській області та в Україні, але й далеко за її межами. Наприкінці промови очікувано для всіх присутніх і несподівано для командира Спеціального авіаційного загону, полковника служби цивільного захисту Івана Коробки, його було нагороджено нагрудним знаком за безпеку народу України за дорученням міністра МВС України Арсена Авакова.
До вітальних слів долучились всі присутні поважні гості. Також в ході вітань працівників авіаційного загону було нагороджено почесними відзнаками.
Міський голова Анатолій Лінник привітавши всіх МНСівців зауважив, що сьогодні всі присутні проводять начебто генеральну репетицію перед святкуванням двадцятої річниці авіаційного загону, яка стовідсотково має бути грандіозним святом. Приєднався до побажань попередніх гостей і зазначив, що сподівається не лише на покращення житлових умов рятувальників, але і на забезпечення їх новим авіаційним обладнанням.
Командир Спеціального авіаційного загону, полковник служби цивільного захисту Іван Коробка наголосив: «Шановні колеги, щопонеділка ми вишиковуємося на цьому плацу та отримуємо нові завдання на наступний тиждень. Сьогодні ж ви отримали завдання на весь наступний рік – ще зміцніти та змужніти, стати кращими, ніж ми є сьогодні й були вчора. Я впевнений, що ми це зробимо і кожен з нас зробить все можливе для успішного виконання поставленої задачі!»
Завершили урочистий захід маленькі ніжинці, вихованці ДНЗ №13 «Берізка» разом з завідувачкою Наталією Примушко і вихователями. Дітлахи читали вірші, танцювали та наостанок подарували запашний коровай всім рятувальникам авіаційного загону.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *