Ніжинських депутатів ознайомили з перспективами проекту «Шлюб за добу»

 

 

Шлюб за добу. Невдовзі ця послуга стане реальною для мешканців Ніжина. Для цього Головне територіальне управління юстиції обере, на основі конкурсу, організатора шлюбної церемонії. Ним може стати лише державне або комунальне підприємство. І тоді наречені зможуть узаконити свої стосунки за одну добу, звернувшись до організатора.

28 лютого на засідання сесії міської ради завітав начальник Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Вячеслав Хардіков. Він довів до відома депутатів перспективи, які матиме місто від створення комунального підприємства, котре надавало б такі послуги й приносило б додаткові кошти в бюджет міста. Чудову можливість отримають і жителі міста, котрі бажають одружуватись за європейськими стандартами.

 

Провівши обговорення з даного приводу, було вирішено, що організатором шлюбної церемонії міг би бути місцевий Будинок культури. Єдине, що треба зробити – підготувати приміщення фойє даного будинку, зробивши там ремонтні роботи і оздобити його залу відповідно до проведення урочистих церемоній.

Депутати погодились, що дійсно, створення комунального закладу «Шлюбу за добу» – було  б відчутне і корисне рішення для населення. Окрім того, на сайті міської ради вже є проект рішення щодо створення робочої групи з питання перенесення приміщення нинішнього РАЦСу, адже, за словами міського голови, нинішнє місцезнаходження не витримує жодної критики.

Зазначимо, що першими випробували пілотний проект «Шлюб на добу» Київ, Львів, Харків, Одеса, Маріуполь та Сєверодонецьк. Статистика свідчить, бажаючих одружитися протягом дня є чимало. Втім, послуга – не з дешевих.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *