Паркування у Ніжині стане більш прибутковим для громади

 

Паркування – нині одна з найменш прибуткових сфер Ніжина. За 2017 рік до бюджету надійшло 14 000 грн. у вигляді податків від оператора, що надає дані послуги. Однією з пропозицій Анатолія Сліпака було взагалі зробити паркування безкоштовним, зважаючи на те, що бюджету від надходження цих коштів «не холодно, не жарко». Та Сергій Гриценко зауважив, що не можна недооцінювати кошти, що надходять до бюджету, навіть якщо це трохи  більше 10 000 грн. Треба використовувати будь-яку можливість заробити для міста, створюючи вигідні умови як для громади, так і для наповнюваності бюджету.

Міський голова також запевнив, що у європейській практиці немає безкоштовного паркування. Окрім того можливість не платити за парковку призвела б до хаосу на центральній частині міста. І це дійсно так, адже більшість водіїв не зважає на культуру поводження з транспортом: не дотримуються правил руху і зупинки, не звертають увагу на дорожні знаки, прикладом чого є порушення правил паркування на центральній площі.

Однією з пропозицій депутатів було штрафувати водіїв, котрі паркуються на зелених зонах, бордюрах та у непризначених для цього містах. Такі повноваження можна було б покласти на майбутню муніципальну поліцію і є впевненість, що це як ніщо інше наповнюватиме бюджет. Окрім того й водії стануть більш «вихованими».

Даний договір передбачає збільшення місць платних парковочних місць, що відповідно і збільшить надходження до бюджету, наявність паркомісць для інвалідів, встановлення паркоматів. Що ж до безкоштовних парковок, то їх наявність і облаштування міськрада розгляне пізніше, от тільки  знаходитимуться вони не в центральній частині міста.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *